Haberler
Sayfa Görüntüleme Sayısı:
114224
İSTANBUL.GÜNGÖREN. POSOFLULAR DERNEĞİ. 2023-2024. DÖNEMİ BURSİYER LİSTESİ 
S/N ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI BABA ADI OKULUN ADI BÖLÜMÜ
1 AHMET  ÇELİK MERDİN TRAKYA FİZYOTERAPİ
2 AHMET ESAD ÇANKAYA ERKAN İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
3 AHMET FURKAN AKTEPE ERHAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
4 ALEYNA KILIÇOĞLU YÜCEL DÜZCE ÜNİVERSİTESİ  MİMARLIK 
5 ALEYNA ATEŞ FARUK ATATÜRK ÜNİVERİTESİ VETERİNERLİK
6 ALİ EMRE BAYDAR MUSA İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 ALİHAN BİLİCİ CEMAL NİŞANTAŞI ÜNİVERİSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
8 ALPEREN ÇAKAL ENGİN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
9 ALPEREN TİKİCİ YAYLA 18 MART ÇANAKKALE DIŞ TİCARET
10 ARZU KOÇ MUSA ATATÜRK ÜNİVERİTESİ TARİH
11 ATAHAN  ANDIÇ HASAN İSTANBUİ TEKNİK MADEN MÜH.
12 AYŞE UĞURLU FUAT ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İLERİ TEKNOLOJİLER
13 AYŞE DİLAN KOÇAK YAKUP İSTANBUL CERRAHPAŞA EBELİK YÜKSEK LİSANS
14 AYŞEGÜL HAZIR MELİKŞAH ŞEYH EDABLİ TARİH
15 BARIŞ  ÜZÜM TURGAY CELAL BEYAR BİLGİSAYAR PRG
16 BARIŞ ÇAĞRI DEMİROĞLU KEMAL İSTANBUL GELİŞİM ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ
17 BATUHAN KILIÇOĞLU YÜCEL KARADENİZ TEKNİK İNGİLİZCE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
18 BATUHAN ÇİFTÇİ İLHAN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MAKİNE MÜHENDİSİ
19 BENSU BAŞKENT OSMAN PAMUKKALE ÜNİVERİTESİ KİMYA
20 BERFİN  ERARSLAN BARIŞ TRAKYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BÖLÜMÜ
21 BERKAY ÇELİK ÜMİT 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
22 BERRAK IŞILAY KAYA ENGİN KIRKLARELİ ELEKTRONİK VE OTOMASYON
23 BEYHAN EMİN ÇİFTÇİ İLHAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ
24 BEYZA DEDE YAŞAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
25 BEYZA  GÖKYEŞİL TANER ULUDAĞ MİMARLIK
26 BİLLUR FERAH  ÇAKICI BEDRETTİN TRAKYA MYO TIBBİ HİZMETLER
27 BORA YILMAZ ERDAL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MOBİLYA VE DEKORASYON
28 BURAK ATEŞ FARUK ARDAHAN ELEKTRİK
29 BUSE  BAŞKENT ÖZAYDIN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ
30 CANAN ÖNDER MUSTAFA KAFKAS LABORANT VE VETERİNERLİK
31 CANSU IŞIK UMUT ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ REKREASYON YÖNETİMİ
32 CEMİLE MERYEM YALÇIN KENAN ARDAHAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
33 CEREN KESKİN SUAT İSTANBUL İKTİSAT
34 CEREN  AYDIN REŞAT 18 MART ÇANAKKALE KİMYA MÜH.
35 DAMLA İLHAN HAKAN GELİŞİM ECZACILIK
36 DAMLA ÖNER KAZIM YEDİTEPE MATEMATİK
37 DERYA TEMELCİ NİDAGİL KAFKAS BÜRO YÖNETİMİ
38 DERYA  KAYA FUAT GÜMÜŞHANE HALKLA İLİŞKİLER
39 DİLAN  AKTAŞ SAYİM ULUDAĞ MYO TIBBİ SEKRETERLİK
40 DİLAN  EKMEKÇİ HAYRETTİN RECEP TAYYİP  DİŞ HEKİMLİĞİ
41 DOLUNAY KAPLAN ZAFER YALOVA HUKUK
42 DUYGU DURAN OLGUN BÜLENT ECEVİT İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
43 EBRU SANATÇI BEŞET KÜTAHYA GASTRONOMİ
44 EDANUR AKSOY SERKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
45 EDANUR ÖZER METİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MUH.
46 EFE DEMİRCİ SERKAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ENERJİ
47 ELİF KOÇ TUNAR FATİH SULTAN MEHMET İNGİLİZCE MÜTERCİM
48 ELİF UMAÇ İSAK KOCARLİ İŞLETME
49 ELİF ÇIN HÜSEYİN PAMUKKALE ÜNİVERİTESİ ÇOCUK GELİŞİM
50 ELİF DEMİREL HASAN KIRKLARELİ ÇOCUK GELİŞİM
51 ELİF  ÇALIŞKAN ZİKRİ ULUDAĞ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
52 ELİF SILA SİNAR ERTAÇ İSTANBUL TEKNİK SES EĞİTİMİ
53 EMİNE COŞKUN SALİH BİNALİ YILDIRIM TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
54 EMİNE AKPINAR ŞEHEDDİN KASTAMONU TARİH
55 EMİRCAN  AKTAN SERKAN ADNAN MENDERES İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
56 EMRAH  YÜCEL EFSEL ATATÜRK ÜNİVERİTESİ SANAT TARİHİ
57 EMRE ÇELİK TURGAY ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ TIBBI DÖKÜMANTASYON
58 EMRE EREN TAŞKIN AHİ EVREN TIP FAKÜLTESİ
59 EMRE  ÖKSÜZ ZÜLALİ GİRESUN ALUCRA TURAN MYO VETERİNERLİK
60 EMRECAN  ERMEN AHMET ULUDAĞ İNŞAAT MÜH.
61 ENES RESUL ÇELİK AKIN BURSA TEKNİK ENDÜSTRİ MUH.
62 ERAY GÖKTAŞ SELÇUK NİŞANTAŞI ÜNİVERİSİTESİ SPOR YÖNETİMİ
63 ERDAL GÜMÜŞ ŞENER DÜZCE ÜNİVERSİTESİ  TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
64 ERDEM KILIÇ ADNAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 
65 ESMA NUR  ÖZCAN CANER IĞDIR SAĞLIK YÖNETİMİ
66 ESRA  ÇALIŞKAN ZİKRİ CİRESUN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
67 ESRA NUR ŞİMŞEK ENSAR ÜSKUDAR FİZİK TERAPİ VE REHABİLİTASYON
68 FATMA UĞURLU FUAT ATATÜRK ÜNİVERİTESİ İLAHİYAT
69 FERAMUZ CESUR COŞKUN CELAL BEYAR MEKATRONİK MÜH
70 FİLİZ ASUMAN ÇİFTÇİ BÜNYAMİN ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ 
71 FURKAN  AYDIN TALAT ORDU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER SÖ
72 FURKAN  GÖKIRMAK ALİ ARSLAN İSTANBUL TEKNİK UÇAK VE UZAY BİLİMLERİ
73 FURKAN EYÜPCAN AKTAN SERKAN ARDAHAN BİLGİSAYAR PRG
74 GİZEM ULGAR TEMEL KARADENİZ TEKNİK MATEMATİK
75 GİZEM NUR  GÖKÇE RAHMİ GEBZE TEKNİK MİMARLIK
76 GÖKÇEK KABAKÇI CEVAT KAFKAS TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
77 GÜLAFER SUDE YILDIZ MURAT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
78 GÜLBEN ERGÜN SUAT ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TIBBI HİZMETLER
79 GÜLER ÇİÇEK ÇAKMAK SABRİ TOKAT GAZİ OSMANPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ MYO
80 GÜRKAN YALMAN SERKAN ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ MAKİNE PROGRAMI
81 GÜVEN ÖZKAN MUSTAFA UŞAK ÜNİVERSİTESİ MEDYA İLETİŞİM
82 HAMZA  KARAM MUSTAFA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK
83 HAVVA NUR TAŞDELEN YAKUP SELÇUK RUS DİLİ VE EDEBİYATI
84 HAYRUNİSA  DEMİR ZEKİ İSTANBUL ARAPÇA MÜTERCİMLİK
85 HİLAL ÇETİN İSMET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK
86 HİLAL ORAK MURAT KARAELMAS MALİYE
87 HİLAL  EKİCİ SELAMİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
88 HİLAL AYBİKE  ÖNVER TURGAY BURSA ULUDAĞ İLAHİYAT
89 HÜSNA ERASLAN ALİM KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜĞNİ İŞ TERAPİSTİ
90 HÜSNA MERYEM ŞİMŞEK TANER AMASYA ÜNİVERSİTESİ MYO HALKLA İLİŞKİLER
91 IRMAK MELEK ÖZCAN DAVUT IĞDIR SAĞLIK YÖNETİMİ
92 İLKER  GÖKYILDIZ MÜNASİP DUMLUPINAR REKRARASYON
93 İREM DAMLA ÖZER ULGAR BİLECİK ŞEYH EDABALI ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
94 İREM İLAYDA ÖLÇER TANER SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BÖLÜMÜ
95 KADER ÖZCAN SEÇKİN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
97 KÜBRA  DEMİREL ŞADİMAN GÜMÜŞHANE PSİKOLOJİ
98 M.FURKAN DEMİR ZEKİ İSTANBUL İLAHİYAT
99 M.KAYRA  YAŞAR     TIP FAKÜLTESİ
100 MELEK EZGİ ALAŞ GALİP SELÇUK MODA TASARIM
101 MELİKE ÖNVER TURGAY MUĞLA SITKI KOÇMAN ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
102 MELİSA TEKİN MUSTAFA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
103 MELTEM  ÖZCAN MURAT ARTVİN ÇORUH MYO ÇOCUK GELİŞİM
104 MENEKŞE NUR AYGÜN AYHAN TRAKYA GÜMRÜK İŞLETME
105 MERTCAN KURT ÖZCAN HALİÇ YAZILIM BİLİŞİM
106 MERTCAN TAŞKIRAN BURHAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
107 MERVE  ŞAHİN MURAT RECEP TAYYİP  SOSYAL BİLGİLER SÖ
108 MERVE  ANDAN MUHİTTİN AMASYA MİMARİ RESTARASYON
109 MERVE  TAŞLI METİN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ
110 MERYEM  ÖZTÜRK ŞEMSETTİN ATATÜRK ÜNİVERİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK
111 MERYEM  TAŞLI METİN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
112 MERYEM  BİLİCAN KADİR ARTVİN ÇORUH İLAHİYAT
113 MERYEM  KARAN AHMET GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
114 MERYEM  KÖROĞLU ATANUR BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
115 MISRA ÖZSOY CEMALEDDİN GÜMÜŞHANE SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ
116 MUHAMMED  MINTIŞ UĞUR GELİŞİM BİLGİSAYAR MÜH.
117 MUHAMMED YUSUF KOÇAK YAKUP İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
118 MUHAMMET EMİN BİLİCAN MÜRSEL NİŞANTAŞI ÜNİVERİSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK
119 MUHAMMET EMİN ÇİFTÇİ BÜNYAMİN RİZE RECEP TAYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
120 MURAT DEMİREL HÜSEYİN BÜLENT ECEVİT ELEKTRİK ELETRONİK
121 MURAT EKİCİ TÜNCEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PRG
122 MURAT  ÇELİK POLAT MARMARA HUKUK
123 MURAT  ŞANAL GÖKSAL KAFKAS ÜNİVERSİTESİ MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ MYO
124 MURAT OĞUZHAN YILMAZ ERDAL HACI BAYRAM VELİ MALİYE
125 NACİYE BİLİCAN KADİR TRABZON ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
126 NAZAR ERASLAN HARUN KAFKAS ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİ
127 NAZLI IRMAK ŞAHİN ÇAMYAZI SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ BÖLÜMÜ
128 NAZLICAN ÖZCAN AYHAN KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TIBBI LABARATUAR TEKNİKLERİ
129 NAZLIGÜL ÇELİK AKIN KÜTAHYA DİLİ VE KONUŞMA TERAPİSİ
130 NERMAN GÜNAYDIN BEKİR ARAPGİR MYO MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA
131 NİSA NUR MERT YAŞAR ATATÜRK TARİH
132 NİSA NUR ATEŞ ERDOĞAN FATİH SULTAN MEHMET KLİNİK PSİKOLOJİ
133 NUR ALEYNA ANDIÇ HASAN BOĞAZİÇİ İNGİLİZCE DİL BİLİMİ
134 NUR SEDA  AÇIKGÖZ GAZİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
135 NURULLAH  ÇAKIR MİKAİL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
136 OĞUZHAN ÇETİN BÜLENT HACI BAYRAM VELİ HUKUK
137 OĞUZHAN TAŞÇI KAMİL KADİRHAS ÜNİVERSİTESİ HUKUK
138 OĞUZHAN  DENİZ BİLGİN ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ  RADYOLOJİ
139 ONUR ÇAKICI NİZAMETTİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSİ
140 ONUR DOĞAN MEVLÜT CELAL BEYAR TARİH
141 ONUR CANKUT  KAYHAN AHMET ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
142 ÖMER SAİD DOĞRU TANER AFYON KARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ MYO  TIP FAKÜLTESİ
143 ÖNDER  IŞIK YAKUP ŞEYH EDABLİ İŞLETME
144 ÖYKÜ PALUT URAL MARMARA GAZETECİLİK
145 ÖZGE TAŞÇI ENGİN SELÇUK SAĞLIK YÖNETİMİ
146 PINAR HANDAR YÜCEL KARADENİZ TEKNİK BİYOLOJİ
147 RABİA  AKTEPE ERHAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
148 RABİA  ÖNER SÜLEYMAN ARDAHAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME
149 RECEP FATİH EREN RAHİM BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET
150 SALİH ACAR MUSTAFA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
151 SALİHA ÇİMEN MÜFTİ ANKARA YILDIRIM BAYAZIT TIP FAKÜLTESİ
152 SAMET SEYHAN SEÇKİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
153 SAYNUR ÇAĞLAYAN FEVZİ KARADENİZ TEKNİK TARİH
154 SEDA  UĞUZ AYDIN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
155 SELİN KAYNAR SAKİN OSMANGAZİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
156 SELİNAY ÖNDER YALÇIN ATATÜRK ENDÜSTRİ MUH.
157 SELMANUR COŞKUN ŞEMSİ MARMARA FRANSIZCA MÜTERCİM BÖLÜMÜ
158 SEMANUR ÖZDAĞ OSMAN YILDIRIM BEYAZIT SİYASET VE KAMU YÖNETİMİ
159 SEMİH ÖZTÜRK ÖZKAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
160 SEMİH ÖZÇINAR ŞEMİSTAN AYDIN ÜNİVERSİTESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BÖLÜMÜ
161 SEMİH ÖKSÜZ TURGAY MUĞLA SITKI KOÇMAN PAZARLAMA
162 SERAP  IŞIK UĞUR BARTIN MATEMATİK
163 SEZER  ÖZSOY CEMALEDDİN GÜMÜŞHANE GAZETECİLİK
164 SILA ÖZCAN ERHAN MARMARA BANKACILIK
165 SILA ŞENAL ÖZGEN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ RADYO TERAPİ BÖLÜMÜ
166 SILA  YILMAZ ÖNDER İSTANBUL SABAHATTİN ZAYİM ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
167 SILANUR ÇAKICI NURİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
168 SİBEL POLATOĞLU TASİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
169 SİMGE  BİLMİŞ MERDİNŞAH IĞDIR MYO FİZYOTERAPİ
170 SONER ŞANAL İSMET SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
171 SUDE DURAN NURİ FATİH SULTAN MEHMET ÇOCUK GELİŞİM
172 SUDE  ÇINAR İSMET İSTANBUL GELİŞİM HALKLA İLİŞKİLER
173 SUDEM  KOÇAK TAHSİN KARADENİZ TEKNİK TIP FAKÜLTESİ
174 SUDENAZ ATEŞ ERDOĞAN KAFKAS ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE FRANSIZCA TERCÜMANLIK
175 SÜMEYYE CENGİZ GÜRDAL BOLU MYO BANKACILIK  VE SİGORTACILIK
176 ŞEYDANUR BAYRAKTAR HAKAN YALOVA ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
177 TANER ŞANAL İSMET YILDIZ TEKNİK GEMİ İNŞAATI MÜHENDİSLİĞİ
178 TARIK AKSOY SERKAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK ELEKTRONİK
179 TUANA KARTAL ERCAN GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
180 TUĞBA ERYAZ İDRİS SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
181 TUĞÇE BÜŞRA OCAK FIRAT ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ LİSANS ÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ
182 TUNAHAN TAŞÇI KAMİL İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
183 TUNCAY ATEŞ REMZİ KAFKAS TARİH 
184 UĞUR IŞIK YUSUF 18 MART ÇANAKKALE ALTERNATİF ENERJİ
185 UĞUR  YARDIMCI SEYFETTİN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
186 UĞUR CAN ÖZTÜRK DURMUŞ YALOVA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK
187 ÜMMÜHAN TAMPARLAK İRFAN MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
188 ÜNAL KAYA FUAT TEKNİK BİLİMLER MYO ELEKTRİK VE ENERJİ
189 VERDA MELEK TEKİN HÜCCET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
190 YAĞMUR GÜNDÜZ ELAATTİN RECEP TAYYİP  TARİH
191 YAKUP ENSARİ   İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
192 YAREN  ÇAKICI İSRAFİL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
193 YAREN  KOLU YÜKSEL BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
194 YAVUZ EREN KOÇAK TAHSİN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ  PSİKOLOJİ
195 YEŞİM KILIÇ CEMAL KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ İLK VE ACİL YARDIM
196 YİĞİT EFE SAĞLAM İLYAS ONDOKUZ MAYIS GAZETECİLİK
197 YİĞİT ÖMER  UZUN MÜCAHİT BURSA ULUDAĞ MAKİNE PROGRAMI
198 YUDUM DOSTUNUZ MEYDAN KAFKAS ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ MYO
199 YUNUS DOSTUNUZ HALİL  IĞDIR ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
200 YUSUF BİBER ORHAN KARADENİZ TEKNİK ELEKTRİK VE ENERJİ
201 YUSUF BALCI MİKAİL DÜZCE ÜNİVERSİTESİ  YAZILIM BİLİŞİM
202 ZEHRA  OCAK SIDDIK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
203 ZEHRA ÇELİK MERDİN GİRESUN  TIP FAKÜLTESİ
204 ZEKİ BURAK ERTÜRK MURAT BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
205 ZEYNEP  AKBAŞ KAYA İSTANBUL HUKUK VE PSİKOLOJİ
206 ZEYNEP  ERYAZ İDRİS ŞEYH EDABLİ MATEMATİK
207 NİSANUR  ÖZCAN AYKUT RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. İNGİLİZCE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
208 FURKAN YILDIZ CENGİZ ATATÜRK ÜNİVERİTESİ DIŞ TİCARET
209 ZEYNEP  UĞURLU TAŞTAN ATATÜRK ÜNİVERİTESİ TAPU KADASTRO
210 EDA İPEK ÖZCAN TARIK YALOVA ÜNİVERSİTESİ  
211 LEYLA DEMİR İHSAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİV. EVDE HASTA BAKIM
212 ZEYNEP  ŞENER CİHAT NİŞANTAŞI ÜNİVERİSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK

Açıklama; Toplamda başta Posof olmak üzere İstanbul ve ilçeleri, Bursa ve ilçeleri, Kocaeli, İzmir, Ankara, Ardahan, Kars, Eskişehir gibi çok sayıda şehrimizden toplamda üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi Posoflu gençlerimizden toplamda 242 burs başvurusu gelmiştir. Yapılan değerlendirmeler ve elde edilen ve beklenen kaynaklara göre 206 kişiye yurt içi ve yurt dışı bursu verilmesine karar verilmiştir. 1 Kasım 2023 tarihinde aylık 750 ₺ ve 8  ay süreli burslarımızın verildiği öğrencilerin hesap numaralarına bugün itibarıyla yatırıldı. Yurt dışı Hollanda, Belçika Dernek ve Vakıflarından burs alacak öğrencilerin burs ödemelerinin yapılacağı tarihlerle ilgili bilgilendirme ayrıca yapılacaktır. Kaynak buldukça burs verilen öğrenci sayısı arttırılacaktır. 

12 Yılı aşkın süredir kesintisiz  ve sorunsuz olarak bursların verilmesinde yurtiçi ve yurt dışından katkısı olan tüm hemşerilerimize, dostlarımıza ve iş adamı arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımız adına çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun, yapılan tüm hayır ve hasenatları kabul etsin.

Herkese başarılar diliyorum. Yönetim Kurulu Adına. Başkan Aydın KARADAĞ 07.11.2023.Salı

 

…. BİTTİ ..... Yayın Tarihi: 07.11.2023... Salı ....... Dernek Başkan Yardımcısı ve Öğrenci İşleri ..... DOĞRUYOL Salih ...... HERŞEY EĞİTİMLİ POSOFLU İÇİN ……

 

 

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.