Haberler
Sayfa Görüntüleme Sayısı:
127193

Değerli Hemşerilerimiz! Sevgili Öğrenci Kardeşlerim,

Bu yıl tüm dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs pandemisi ülkemizde de özellikle eğitim camiasını önemli ölçüde olumsuz etkilemiştir. Okulların açılış tarihleri ve eğitimin ne şekilde yapılacağı hala belirsizliğini sürdürmektedir.

Biliyorsunuz ki; İstanbul Posoflular Derneği olarak son sekiz yıl da 1000’in üzerinde üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi Posof’lu öğrenci kardeşlerimize karşılıksız eğitim bursu verdik. Hedefimiz bütün sıkıntılara rağmen bu yılda vermek…

Pandeminin meydana getirdiği belirsizlik nedeniyle;

1- Bu yıl üniversite kazanan veya halen bir üniversitede öğrenimine devam eden ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimiz burs yardımından faydalanabilmesi için 15 Ekim 2020 tarihine kadarwww.posofdernegi.com adresinden veya şahsen derneğimize gelerek istenen belgelerle birlikte başvurması gerekmektedir.

2- Bursların verilmesi okulların açılış tarihlerine göre belirlenecektir. Uzaktan eğitimlerin devam etmesi durumunda burs verilmeyecektir.

Burs yardımı konusunda her zaman bizlere yardımcı olan eğitim ve Posof sevdalısı hemşerilerimiz; sizlerden okulların açılış tarihlerine göre yardım talebimiz olacaktır.

Bugüne kadar burs verilmesi konusunda yardım ve desteklerini esirgemeyen siz değerli hemşerilerimizin bu yıl da bizleri yalnız bırakmayacağınıza inancımız tamdır.

Bu vesileyle sizleri en kalbi duygularla selamlar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Halen üniversiteye devam eden ve yeni kazanan tüm öğrenci kardeşlerime de başarılar diliyorum.

Hepinize sağlıklı günler diliyoruz…

MÜRACAAT ŞEKLİ, SÜRESİ ve KİMLER MÜRACAAT EDECEKTİR;

- Son Müracaat tarihi 15.ekim.2020 tarihidir.

- Dernek üyelerimiz,
- Posof'ta ikamet edenler,
bu şartları taşıyan öğrencilerimizin müracaatları kabul edilecektir.
Yukarıda yazanların dışında müracaatlar kabul edilmeyecektir.

- Burs başvuru formu bilgisayarda doldurulacak, çıktı alınıp imzalanacak.
- Öğrenci belgesi
- Kimlik fotokopisi

Bu 3-evrak scanner ile taranıp bize e.mail yoluyla
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderilecektir. Evrakı eksik olan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
Burs başvuru formu /ANASAYFA.da yer almaktadır.

Dernek e.mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Danışma / Bilgilendirme:
Başkan: Aydın KARADAĞ
Yönetici / Öğrenci İşleri: Salih DOĞRUYOL

Burs almaya hak kazanan öğrencilerin isim listesi daha sonra WEB sitemizden yayınlanacaktır. Siz üyelerimiz tarafından yapılacak yardım miktarı toplamına göre EĞİTİM BURSU verilecek öğrenci sayısı belirlenecektir.

Tüm üyelerimize ve öğrencilerimize saygıyla duyurulur. - 21.09.2020.pazartesi.

İSTANBUL POSOFLULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU adına,

Başkan Aydın KARADAĞ--------------- B İ T T İ ------------------- DOĞRUYOL Salih ------------- yayınlanma.22.09.2020-------------------

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.