Haberler
İSTANBUL GÜNGÖREN POSOFLULAR DERNEĞİ  2018-2019 DÖNEMİ BURSİYER LİSTESİ
S/N ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI BABA ADI OKULUN ADI BÖLÜMÜ
1 ADEM GÜNDÜZ CENGİZ KARADENİZ TEKNİK MALİYE
2 AHMET DEMİR TAMER UŞAK SPOR BİLİMLERİ
3 ANIL ÖZDEMİR YILMAZ BALIKESİR ELEKTRİK-ELEKTRONİK
4 AYÇA AKMEN NEVRETTİN ERCİYES ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
5 AYKUT KARATAŞ OSMAN NAMIK KEMAL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ MYO
6 AYŞE UĞURLU FUAT ATATÜRK BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ
7 BARIŞ ATALAY SAVAŞ TRAKYA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
8 BARIŞ ULGAR TEMEL DUMLUPINAR MUHASEBE
9 BURAK KARATAŞ DURMUŞ BANDIRMA 17 EYLÜL İKTİSAT
10 BURAK ŞANAL GÖKSAL RECEP TAYYİP ERDOĞAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
11 BURAK KURŞUN ATİLA ANKARA VETERİNER FAKÜLTESİ
12 BÜŞRA ŞAHİN MERDİNŞAH GAZİ ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
13 BÜŞRA BAYRAM FAHRETTİN YILDIZ TEKNİK TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
14 BÜŞRA ERGÜN OSMAN ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
15 BÜŞRA ALEYNA ÖNVER TURGAY YILDIRIM BEYAZIT HEMŞİRELİK
16 ÇAĞLA ÇOLAK YAKUP KARADENİZ TEKNİK ORMAN MÜH.
17 DAMLA TAŞDELEN KARABEY MARMARA GRAFİK TASARIM
18 DEMET DENİZ CEMALETTİN SÖĞÜT MYO SOSYAL GÜVENLİK
19 DİLAN ACER ÖZGÜR KARADENİZ TEKNİK İŞLETME
20 DİLEK EKİCİ ERSOY KARADENİZ TEKNİK MAKİNA MÜH.
21 DOĞAN CAN AYDIN TALAT ON DOKUZ MAYIS ZİRAAT MÜH.
22 DOĞAN CAN DOĞRUYOL MEHMET ARTVİN ÇORUH BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
23 DOĞUHAN ÖZTÜRK AZİZ ATATÜRK GAZETECİLİK
24 EBRU DEMİR ŞENER ATATÜRK İKTİSAT
25 EDA KAYABAŞI BEŞLİ DUMLUPINAR SOSYAL BİLGİLER
26 EFE CAN KILIÇ ÖZYURT KAFKAS LABORATUVAR TEKNOLOJİLERİ
27 EGEMEN EMRE EKİCİ YÜCEL GAZİ BİLGİSAYAR MÜH.
28 ELİF ÖZCAN FİKRET AFYON KOCATEPE TARİH
29 ELİF ALTUN ÖZTÜRK CELAL BAYAR TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
30 ELİF BAYAZ İSA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
31 EMİNE DEMİR MUSTAFA ODTÜ SOSYOLOJİ
32 EMRAH YÜCEL EFSEL ATATÜRK SANAT TARİHİ
33 EMRE SALİH KAYNAR ERKAN KARADENİZ TEKNİK ÖZEL EĞİTİM
34 EMRE YUNUS BOZYİĞİT CİHANGİR ERZİNCAN İNŞAAT MÜH.
35 ERCAN ÖZTÜRK ZERAFETTİN KAFKAS FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
36 ERDİNÇ DENİZ ÖZCAN ERZİNCAN TEKNİK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
37 ERSİN CENGİZ ERDİNÇ FIRAT BİLGİSAYAR MÜH.
38 ESRA ÖZCAN FİKRET BÜLENT ECEVİT İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
39 ESRA ALBAYRAK SAİM KARABÜK MEKATRONİK MÜH.
40 ESRA AYDIN RASİM ATATÜRK ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
41 ESRA ERARSLAN HULUSİ ATATÜRK İLETİŞİM
42 ESRA AYTAN YÜKSEL ARTVİN ÇORUH TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
43 FATİH YILDIZ GÖKAY ARDAHAN SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
44 FATİH ŞANLI ZİKRİ ERZURUM ATATÜRK KAMU YÖNETİMİ
45 FATİH KÖŞE ŞEMSETTİN ATATÜRK İLAHİYAT
46 FATMA ERDOĞAN İSRAFİL ERZURUM TEKNİK FELSEFE
47 GENCAY ÖNDER YALÇIN AKSARAY İNŞAAT MÜH.
48 GİZEM ŞAHİN MERDİNŞAH ATATÜRK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
49 GİZEM ULGAR TEMEL KARADENİZ TEKNİK MATEMATİK
50 GÖNÜL SANATÇI NİHAT GAZİOSMANPAŞA EBELİK
51 GÜLAY POLAT MUSA KAFKAS VETERİNER FAKÜLTESİ
52 GÜRKAN ÖZTÜRK NUSRETTİN BALIKESİR NECATİ BEY MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ
53 GÜRKAN ZEYREK ERDAL İSTANBUL HUKUK
54 HALİME ÖZEL MİKAİL ERZURUM TEKNİK MAKİNA MÜH.
55 HİLAL DURAN OLGUN MARMARA ECZACILIK
56 HİLAL AYDIN REŞAT BÜLENT ECEVİT TIP
57 HİLAL SARIKAYA ONUR ŞİRAN MUSTAFA BEYAZ MYO LABORANT, VETERİNER SAĞLIK
58 HİLAL AYBÜKE ÖNVER TURGAY MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR TARİH
59 İBRAHİM YAVUZ İMDAT DOKUZ EYLÜL TIP
60 İLAYDA ÜZÜMCÜ FEVZİ ULUDAĞ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
61 JALE YILDIZ CENGİZ DUMLUPINAR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
62 KEVSER ŞEYDA TEKİN BİLGİN AREL ÇOCUK GELİŞİMİ
63 KÜBRA BİLİCAN MÜRSEL ACIBADEM TİBBİ GÖRÜNTÜLEME
64 KÜBRA KAYABAŞI ELAATTİN SELÇUK REKLAMCILIK
65 KÜBRA ÇAKAR FARİZ ULUDAĞ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
66 KÜBRA ÇİFTÇİ BÜNYAMİN KAFKAS TARİH
67 MEHMET AKTAN KENAN KARAMANOĞLU MEHMET BEY ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
68 MELEK KIZILKAYA DURMUŞ BÜLENT ECEVİT FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
69 MELEK YILDIRIM FERHAT KAFKAS VETERİNER FAKÜLTESİ
70 MERYEM AKSOY HALİT ULUDAĞ HEMŞİRECİLİK
71 MUHAMMED BALCI ZEKİ ERZURUM KİMYA MÜH.
72 MUHAMMED ALİ GÜNGÖR YILMAZ TRAKYA TARİH
73 MUHAMMET GÜNGÖR NECATİ ARDAHAN İŞLETME
74 MUHAMMET ALİHAN COŞAR İLHAN ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
75 MURAT ERGÜN ZEKİ ATATÜRK ECZANE HİZMETLERİ
76 MUTAHHAR FATİH DOĞRUYOL MUSTAFA ODESSA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
77 NESLİN ORHAN KEMAL İSTANBUL AREL BESLENME VE DİYETETİK
78 NURGÜL ÇAKAL FARUK KIRIKKALE ÇOCUK GELİŞİMİ
79 OĞUZHAN ERUŞ CEMALETTİN İSTANBUL GELİŞİM HAVACILIK YÖNETİMİ
80 OĞUZHAN ÇİFTÇİ ORHAN KIRKLARELİ MEKATRONİK MÜH.
81 OYA ÖZER FEYYAZ ATATÜRK SAĞLIK MYO TIBBİ DÖKÜMANTASYOIN
82 ÖMER BİLGİLİ AHMET KAFKAS SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
83 ÖMÜRCAN SOYLU ERGÜN ARDAHAN İŞLETME
84 ÖZGE BİLİCAN ZEKERİYA KIRKLARELİ İNŞAAT MÜH.
85 ÖZGE TAŞLI ŞEREF ONDOKUZ MAYIS DİŞ HEKİMLİĞİ
86 ÖZGÜR YILDIRIM KİRMAN ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM İLAHİYAT
87 PINAR GÜMÜŞ ŞİNASİ TRAKYA ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
88 RAMAZAN YARDIMCI SEYFETTİN PAMUKKALE MEKATRONİK MÜH.
89 RANA YAĞMUR ERYILMAZ UFUK CELAL BAYAR SOSYAL BİLİMLER
90 RÜMEYSA ÇELİK AKIN ATATÜRK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
91 SANİYE ÖNDER YALÇIN SAKARYA İŞLETME
92 SEDA UĞUZ AYDIN ERCİYES TIP
93 SEMİH AKYÜZ ENGİN MEDİPOL TIP
94 SEMİHA AKBULUT BEHÇET ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
95 SERCAN ŞENAL ERCAN KARADENİZ TEKNİK MALİYE
96 SEVİNÇ PEHLİVAN NURETTİN SELÇUK ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
97 SİBEL ÜLVAN SABRİ OLTU MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK
98 SİNEM ÖZER ULGAR SAKARYA SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
99 SÜLEYMAN YENER NEJDET ÇANAKKALE 18 MART SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
100 ŞAHİN ÇETİN MİDAL PAMUKKALE OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
101 ŞENOL ÇELİK HALİM GİRESUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
102 TUĞÇE BÜŞRA OCAK FIRAT ÇANAKKALE ONSEKİZ MART İLAHİYAT
103 UĞUR CAN TEKOĞLU YAŞAR ATATÜRK TERAPİ VE REHABİLİTASYON YÖNETİMİ
104 UMUT EKİCİ SELAMİ BALIKESİR BİLGİSAYAR MÜH.
105 UMUT CAN BÜLENT EGE ÜNV ALİ AĞA MYO RAFİNERİ VE PETRO KİMYA TEKNOLOJİLERİ
106 YAĞMUR YENER YUNUS KARABÜK FELSEFE
107 YAREN KARADAĞ SEBAHATTİN ŞEYH EDİBALİ TARİH
108 YELİZ KARATAŞ ŞEMSETTİN ARTVİN HOPA BANKA VE SİGORTACILIK
109 YELİZ YILDIZ ZİKRİ ARTVİN HOPA İKTİSAT
110 YEŞİM FATMA SARIKAYA ONUR ORDU LABORANT, VETERİNER SAĞLIK
111 YUNUS EMRE DEMİR MUSTAFA ERCİYES ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
112 YUSUF AKDENİZ HÜCCET KOCAELİ MEKATRONİK MÜH.
113 ZEYNEP YENER HÜKÜMDAR KARABÜK İLAHİYAT
           
Açıklamalar:
  - Toplam 216.kişilik müracaat listesinden seçilen 113.kişiye burs imkanı sağlanmıştır. Yine FİNANSMAN KAYNAĞI sağlandığı takdirde BURSİYER ÖĞRENCİ ilave edilecektir. Yardımların bir kısmı yardım yapanların talepleri doğrultusunda ÖĞRENCİ YURDU için kullanılmaktadır.
  - Listeler İsime göre ALFABETİK sıralama yapılmıştır.
  - Burs ödemeleri 05.12.2018 tarihinden itibaren başlayacaktır. Aylık ödeme 120,00-TL (yüzyirmi-tl) dir. Öğrencilerin vermiş olduğu banka hesaplarına her ayın 5- ile 10- arası havale edilecektir.
  - Herkese başarılar diliyorum.Yönetim Kurulu Adına.Başkan Aydın KARADAĞ.30.11.2018.Cuma.
 
 
-----------BİTTİ.........Yayın Tarihi: 30.11.2018..CUMA...........DOĞRUYOL SALİH............HERŞEY EĞİTİMLİ POSOFLU İÇİN............
Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.