Haberler
Sayfa Görüntüleme Sayısı:
102271
İSTANBUL.GÜNGÖREN. POSOFLULAR DERNEĞİ. 2022-2023. DÖNEMİ BURSİYER LİSTESİ 
S/N ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI BABA ADI OKULUN ADI BÖLÜMÜ
1 ABDULSAMET AYTÜRK ERGÜN İZZET BAYSAL İKTİSAT
2 ADEM ACAR KÖŞELİ DOKUZ EYLÜL  FİZYOTERAPI VE REHABİLİTASYON
3 AHMET ESAT ÇANKAYA ERKAN İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
4 AHMET FURKAN AKTEPE ERHAN MARMARA İLAHİYAT
5 AHMET FURKAN UĞURLU FİKRET KOCAELİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
6 ALEYNA KILIÇOĞLU YÜCEL DÜZCE MİMARLIK
7 ALEYNA  ATEŞ FARUK ATATÜRK VETERİNER
8 ALEYNA REYHAN ŞAHİN İBRAHİM YALOVA ÖZEL GÜVENLİK
9 ALPEREN ÇAKAL ENGİN NECMETTİN ERBAKAN TIP FAKÜLTESİ
10 ARZU KOÇ MUSA ATATÜRK TARİH
11 ASLIHAN YAVUZ İMDAT BURSA TEKNİK ENDÜSTRİ MÜH.
12 AYŞE CANSU KAYA ZEKİ KAFKAS VETERİNER
13 AYŞE DİLAN KOÇAK YAKUP İSTANBUL CERRAHPAŞA EBELİK YÜKSEK LİSANS
14 AYŞE NUR ESEN SEDDİ ATATÜRK ECZACILIK FAKÜLTESİ
15 BATUHAN ÇİFTÇİ İLHAN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTÜTÜSÜ İNGİLİZCE MAKİNA MÜH.
16 BATUHAN KILIÇOĞLU YÜCEL KARADENİZ TEKNİK İNGİLİZCE İNŞAAT MÜH.
17 BERRAK IŞILAY KAYA ENGİN KIRKLARELİ MEGATRONİK
18 BEYZA DEDE YAŞAR SAKARYA HALKLA İLİŞKİLER
19 BURAK MERT YILMAZ İSTANBUL MAKİNA MÜH.
20 BURAK ATEŞ FARUK ARDAHAN ELEKTRİK VE ENERJİ
21 BURAKCAN SOYAK ERTUĞRUL ARTVİN ÇORUH ORMAN MÜH
22 BUSE BAŞKENT ÖZAYDIN OSMANGAZİ TURİZM İŞLETMESİ
23 BÜŞRA IŞIK DİNÇER BEYKENT MÜTERCİM TERCÜMANLIK
24 BÜŞRA ÖNER GÜLALİ ATATÜRK LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
25 CANAN  ÖNDER MUSTAFA KAFKAS VETERİNER- SAĞLIK
26 CANAN  YILDIRIM MÜKERREM DUMLUPINAR İLAHİYAT
27 CEREN AYDIN REAT ÇANAKKALE ON SEKİZ MART KİMYA MÜH
28 CEREN KESGİN SUAT İSTANBUL İKTİSAT
29 DAMLA YILMAZ HALİM MANİSA CELAL BAYAR  TÜRKÇE ÖĞRT.
30 DERYA KAYA FUAT GÜMÜŞHANE HALKLA İLİŞKİLER
31 DİLAN EKMEKÇİ HAYRETTİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN DİŞ HEKİMLİĞİ
32 DOĞUKAN SUBAŞI KENAN ERZURUM TEKNİK MAKİNA MÜH.
33 EBRU SANATÇI BEŞET KÜTAHYA DUMLUPINAR GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
34 EDA NUR  ÖZER METİN SAKARYA ENDÜSTRİ MÜH.
35 EDANUR AKSOY SERKAN İSTANBUL EKONOMETRİ
36 EDANUR ÖZDEMİR ENGİN HACETTEPE FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
37 ELİF ÇALIŞKAN ZİKRİ ULUDAĞ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
38 EMİNE  COŞKUN SALİH BİNALİ YILDIRIM TÜRKÇE ÖĞRT.
39 EMİRCAN AKTAN SERKAN ADNAN MENDERES İNGİLİZ EDEBİYATI
40 EMRE ÇELİK TURGAY ARDAHAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON
41 EMRECAN ERMEN AHMET ULUDAĞ İNŞAAT MÜH.
42 ERAY EREN TAŞKIN BALIKESİR MAKİNA MÜH.
43 ERDAL GÜMÜŞ ŞENER DÜZCE TURİZM VE OTELCİLİK
44 EREN SEYHAN KÖKSAL ATATÜRK MAKİNA MÜH.
45 ERGİN ÖZER ŞENER GELİŞİM  BİLGİSAYAR MÜH.
46 ERTUĞRUL UTKU IŞIK AYHAN AYDIN  HUKUK FAKÜLTESİ
47 FARUK KAYA METİN HACETTEPE ENDÜSTRİ RÜNLERİ TASARIMI
48 FATMA UĞURLU FUAT ATATÜRK İLAHİYAT
49 FİLİZ ASUMAN ÇİFTÇİ BÜNYAMİN ARDAHAN ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI
50 FULYA  GÜLNAZ ÖZAY NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
51 FURKAN YILDIZ CVENGİZ ATATÜRK DIŞ TİCARET
52 FURKAN AYDIN TALAT ORDU SOSYAL BİLGİLER
53 FURKAN EYÜP CAN AKTAN SERKAN ARDAHAN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
54 GİZEM ULGAR TEMEL KARADENİZ TEKNİK MEATEMATİK
55 GÖKÇEK KABAKÇI CEVAT KAFKAS TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
56 GÖKÇEK  KABAKÇI CEVAT KAFKAS TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
57 GÖKHAN YALMAN SERKAN AHİ EVREN MAKİNA VE METAL TEKNOLOJİLERİ
58 GÜLAFER SUDE YILDIZ MURAT TRAKYA TIP FAKÜLTESİ
59 GÜLER ÇİÇEK ÇAKMAK SABRİ GAZİOSMANPAŞA EVDE HASTA BAKIMI
60 GÜRKAN YALMAN SERKAN ARTVİN ÇORUH MAKİNE
61 HAKAN YILMAZ HALİM ULUDAĞ TIP FAKÜLTESİ
62 HALİL ÇAĞLAYAN YÜKSEL SAKARYA MAKİNA MÜH.
63 HAVVA NUR TAŞDELEN YAKUP SELÇUK RUS DİLİ VE EDEBİYATI
64 HİLAL ORAK   KARAELMAS MALİYE
65 HİLAL DURAN OLGUN MARMARA ECZACILIK FAKÜLTESİ
66 HİLAL  EKİCİ SELAMİ ÇANAKKALE ON SEKİZ MART GIDA MÜHENDİSLİĞİ
67 HİLAL  AYDIN REŞAT ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT TIP FAKÜLTESİ
68 HİLAL AYBÜKE ÖNDER TURGAY ULUDAĞ İLAHİYAT
69 İPEK ŞENAL ERCAN DÜZCE SAĞLIK YÖNETİMİ
70 İREM DAMLA ÖZER ULGAR BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ZİRAAT
71 KADER HAZIR EKREM ULUDAĞ İŞLETME YÖNETİMİ
72 KADER AKSOY HALİL YALOVA HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
73 KADİR MERT  ARSLAN GÖKSEL ULUDAĞ TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
74 KÜBRANUR ACAR UFUK MARMARA BİYO MÜHENDİSLİK
75 MEHMET AYDIN  MERT ŞENTÜRK ATATÜRK ENDÜSTRİ MÜH.
76 MEHMET CAN  EKİNCİ EROL ULUDAĞ MAKİNA MÜH.
77 MELİSA TEKİN MUSTAFA KOCAELİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
78 MERTCAN TAŞKIRAN BURHAN KARABÜK BİLGİSAYAR MÜH.
79 MERVE TAŞLI METİN İNÖNÜ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLERİ
80 MERVE  ŞAHİN MURAT RECEP TAYYİP ERDOĞAN SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
81 MERYEM  TAŞLI METİN İNÖNÜ HALKLA İLİŞKİLER
82 MERYEM  VEFA ERDEM ATATÜRK İNGİLİZCE TIP FAKÜLTESİ
83 MERYEM  BİLİCAN KADİR ATRTVİN İLAHİYAT
84 MERYEM  ÖZTÜRK SEMSETTİN ATATÜRK BANKACILIK-SİGORTA
85 METEHAN UĞURLU METİN BÜLENT ECEVİT  DİŞ HEKİMLİĞİ
86 METEHAN ŞENTÜRK HAKAN BURSA TEKNİK MİMARLIK
87 MISRA ÖZSOY CEMALEDDİN GÜMÜŞHANE SOSYAL HİZMETLER
88 MİNEL KARADAĞ TANMER TRAKYA GIDA TEKNOLOJİSİ
89 MUHAMMED ALİ YILDIZ ŞENER KOCAELİ MAKİNE PROGRAMCILIĞI
90 MUHAMMED EMİN BİLİCAN MÜRSEL NİŞANTAŞI ELEKTRİK VE ENERJİ
91 MUHAMMED EMİN ÇİFTÇİ BÜNYAMİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLAHİYAT
92 MUHAMMED YUSUF KOÇAK YAKUP İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
93 MURAT ÇELİK POLAT MARMARA HUKUK FAKÜLTESİ
94 MUSTAFA KAAN EREN ÇELİK İLKER ESENYURT  BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
95 NAZAR BOY ŞEMİSTAN BİNALİ YILDIRIM YAPU KADOSTRO
96 NAZLIGÜL ÇELİK AKIN KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLER DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
97 NİLAY ÖZCAN SEMİR ADNAN MENDERES ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
98 NİSANUR AKTAN KENAN NECMETTİN ERBAKAN YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
99 NİSANUR UĞURLU FİKRET SAKARYA FİZYOTERAPİ
100 NİSANUR  ATEŞ ERDOĞAN FATİH SULTAN MEHMET KLINİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS
101 NURSEDA AÇIKGÖZ GAZİ ANKARA OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
102 OĞUZHAN ÇETİN BÜLENT ANKARA HACI BAYRAM VELİ HUKUK FAKÜLTESİ
103 OĞUZHAN TAŞÇI KAMİL KADİR HAS HUKUK FAKÜLTESİ
104 OKAN  USTABAY NECDET NAMIK KEMAL İŞLETME
105 ONUR CANKUT CAHİT ULGAR ERCİYES TIP FAKÜLTESİ
106 ONUR ÇAKICI NİZAMETTİN ESKİŞEHİR MAKİNA MÜH.
107 ÖMER SAİD DOĞRU TANER AFYONKARAHİSAR TIP FAKÜLTESİ
108 ÖYKÜ PALUT URAL MARMARA GAZETECİLİK
109 PINAR HANDAR YÜCEL KARADENİZ TEKNİK BİYOLOJİ
110 RABİA ŞAHİN İBRAHİM KIRKLARELİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
111 RABİA AKTEPE ERHAN İSTANBUL BİYOLOJİ
112 RECEP FATİH EREN RAHİM BALIKESİR ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
113 SALİH ACAR MUSTAFA GAZİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
114 SALİHA ÇİMEN MÜFTİ ANKARA YILDIRIM BAYAZIT TIP FAKÜLTESİ
115 SAMED ŞENTÜRK YENER AYDIN  BANKACILIK-SİGORTA
116 SAMET SEYHAN SEÇKİN SAKARYA COĞRAFYA
117 SAYNUR ÇAĞLAYAN FEVZİ KARADENİZ TEKNİK TARİH
118 SEDA UĞUZ AYDIN ERCİYES TIP FAKÜLTESİ
119 SEDA İREM ÖZCAN TARIK YALOVA SOSYAL HİZMETLER
120 SELİNAY ÖNDER YALÇIN ATATÜRK ENDÜSTRİ MÜH.
121 SELMA NUR  COŞKUN ŞEMSİ MARMARA FRANSIZCA MÜTERCİM
122 SEMANUR BİLGİLİ AHMET DÜZCE İLK VE ACİL YARDIM
123 SEMANUR AÇIKGÖZ GAZİ ANKARA SOSYAL BİLİMLER İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
124 SEMİH ÖZTÜRK ÖZKAN SAKARYA BİLGİSAYAR MÜH.
125 SEMİH YILDIZ SALİH TRAKYA SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.
126 SERAP ÖZCAN ERKUT EGE TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
127 SERDAL ÖZSOY CEMALEDDİN NECMETTİN ERBAKAN BİLGİSAYAR MÜH.
128 SEVGİ POLAT GÜRSOY KAFKAS EVDE HASTA BAKIMI
129 SEZER KARACAOĞULLARINDAN ZEKİ NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ TÜRK HALK BİLİMİ
130 SEZER ÖZSOY CEMALEDDİN GÜMÜŞHANE GAZETECİLİK
131 SILA YILMAZ ÖNDER SEBAHATTİN ZAİM  İÇ MİMARLIK
132 SILA ŞENAL ÖZGEN MEDİPOL RADYOTERAPİ
133 SUDEM  KOÇAK TAHSİN KARADENİZ TEKNİK TIP FAKÜLTESİ
134 ŞEYMA GÜLCAN DEMİR MUHSİN DOĞUŞ İÇ MİMARLIK
135 ŞEYMANUR ELMA CEMİL ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÇOCUK GELİŞİMİ
136 TABİP ŞENOL ŞABAN MANİSA CELAL BAYAR  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
137 TARIK AKSOY SERKAN DÜZCE ELEKTİK ELEKTRONİK MÜH.
138 TUNAHAN  TAŞÇI KAMİL İSTİNYE TIP FAKÜLTESİ
139 TÜĞÇE BÜŞRA OCAK FIRAT ÇANAKKALE ON SEKİZ MART İLAHİYAT
140 UĞUR YARDIMCI SEYFETTİN KIRIKKALE VETERİNER
141 UĞUR ERARSLAN BİRDAL ORDU MAKİNE
142 UMUT BİLİCAN CABBAR ARZURUM ATATÜRK İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ
143 UMUTCAN ÖZER MÜRSEL ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
144 ÜMMÜHAN  TAMPARLAK İRFAN MANİSA CELAL BAYAR  İLAHİYAT
145 ÜMMÜHAN  EKİCİ ERSOY ATATÜRK AMELİYATHANE HİZMETLERİ
146 YAĞMUR GÜNDÜZ ELEETTİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN TARİH
147 YAREN KARADAĞ SEBAHATTİN ŞEYH EDİBALİ TARİH
148 YAVUZ EREN KOÇAK TAHSİN DÜZCE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
149 YEŞİM  KILIÇ CEMAL KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLER İL VE ACİL YARDIM
150 YUNUS  DOSTUNUZ HALİL IĞDIR İLAHİYAT
151 YUNUS EMRE  DEMİR MUSTAFA ERCİYES ELEKTRİK ELEKTONİK MÜH
152 YÜKSEL ÇETİN METİN ORDU MEGATRONİK
153 ZEHRA OCAK SIDDIK KOCAELİ TIP FAKÜLTESİ
154 ZEYNEP AYDIN SELÇUK İSTANBUL İNCİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
155 ZEYNEP  ŞENER CİHAT NİŞANTAŞI HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK

 

Açıklama; Toplamda başta Posof olmak üzere İstanbul ve ilçeleri, Bursa ve ilçeleri, Kocaeli, İzmir, Ankara, Ardahan, Kars, Eskişehir gibi çok sayıda şehrimizden toplamda üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi Posoflu gençlerimizden toplamda 220 burs başvurusu gelmiştir. Yapılan değerlendirmeler ve elde edilen ve beklenen kaynaklara göre 191 kişiye yurt içi ve yurt dışı bursu verilmesine karar verilmiştir. 1 Kasım 2022 tarihinde aylık 400 ₺ ve 8  ay süreli burslarımızın verildiği öğrencilerin hesap numaralarına bugün itibarıyla yatırıldı. Yurt dışı bursu alacak öğrencilerin burs ödemelerinin yapılacağı tarihlerle ilgili bilgilendirme ayrıca yapılacaktır. Kaynak buldukça burs verilen öğrenci sayısı arttırılacaktır. 

11 Yılı aşkın süredir kesintisiz  ve sorunsuz olarak bursların verilmesinde yurtiçi ve yurt dışından katkısı olan tüm hemşerilerimize, dostlarımıza ve iş adamı arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımız adına çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun, yapılan tüm hayır ve hasenatları kabul etsin.

Herkese başarılar diliyorum. Yönetim Kurulu Adına. Başkan Aydın KARADAĞ 02.11.2022.Çarşamba

 

…. BİTTİ ..... Yayın Tarihi: 02.11.2022...Çarşamba ....... Dernek Başkan Yardımcısı ve Öğrenci İşleri ..... DOĞRUYOL Salih ...... HERŞEY EĞİTİMLİ POSOFLU İÇİN ……

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.