Haberler
Sayfa Görüntüleme Sayısı:
38867
POSOF İLÇESİ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ.2017-2018.DÖNEMİ BURSİYER LİSTESİ
S/N ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI BABA ADI OKULUN ADI BÖLÜMÜ
1 ADEM GÜNDÜZ CENGİZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT İNGİLİZCE
2 ADEM TAŞKIN AKAR BAHŞİ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
3 AHMET DEMİR TAMER UŞAK ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ
4 AHMET NUMAN UZUN ADNAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
5 ANIL ÖZDEMİR YILMAZ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
6 ARZU AKÇA ALİM KARABÜK ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
7 AYSUN BAYDAR TEKİN BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
8 AYŞE UĞURLU FUAT ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞ.
9 AYŞE GÖZDE ERKILIÇ SERVET IĞDIR ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK
10 AYŞEGÜL ATEŞ SALİH ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ EŞİT AĞIRLIKLI PROGRAMLAR
11 AYŞENUR IŞIK SELAHATTİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
12 BAHTİYAR AYDIN CİHANNUR ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
13 BARIŞ ATALAY SAVAŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
14 BARIŞ ULGAR TEMEL DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE
15 BAŞAK DEMİRKIRAN METİN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
16 BAŞAK ERARSLAN SİNAN ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ TIP FAKÜLTESİ
17 BURAK KURŞUN ATİLA ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNER HEKİMLİĞİ
18 BURAK KARATAŞ DURMUŞ BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
19 BÜŞRA BAYRAM FAHRETTİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
20 BÜŞRA ŞAHİN MERDİHŞAH GAZİ ÜNİVERSİTESİ ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
21 BÜŞRA ERGÜN OSMAN ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
22 BÜŞRA ÖZCAN VEDAT ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
23 BÜŞRA ALEYNA ÖNVER TURGAY ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
24 CANAN UĞURLU YAZDAN KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME
25 ÇAĞLAYAN SUCU VASİP ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK MÜZİĞİ TEMEL BİLİMLER
26 DAMLA TAŞDELEN KARABEY MARMARA ÜNİVERSİTESİ GRAFİK
27 DOĞAN CAN DOĞRUYOL MEMET ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
28 DOĞUHAN ÖZTÜRK AZİZ ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ GAZETECİLİK
29 DURSUN TURGUT SELÇUK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TÜRK ÖĞRETMENLİĞİ
30 EBRU YILDIRIM ŞENER ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ İKTİSAT
31 EFECAN KILIÇ ÖZYURT ORDU ÜNİVERSİTESİ LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
32 EGEMEN EMRE EKİCİ YÜCEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
33 ELİF DURMUŞ ZİKRİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
34 ELİF ALTUN ÖZTÜRK MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
35 ELİF BAYAZ İSA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
36 EMRAH ÖZTÜRK YUNUS ERCİYES ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
37 EMRE AYDIN ZİYA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ KİMYA - İNGİLİZCE
38 EMRE SALİH KAYNAR ERKAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
39 ERDİNÇ DENİZ ÖZCAN ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
40 ERSİN CENGİZ ERDİNÇ FIRAT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
41 ESRA AYTAN YÜKSEL ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
42 ESRA ÖZCAN FİKRET BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
43 ESRA ERARSLAN HULUSİ ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
44 ESRA AYDIN RASİM ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
45 FATİH ŞANLI ZİKRİ ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ KAMU YÖRETİMİ
46 FATİH KÖŞE ŞEMSETTİN ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
47 FATMA ERDOĞAN İSRAFİL ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
48 GAMZE ÇELİK TURGUT ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
49 GİZEM ŞAHİN MERDİHŞAH ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
50 GÖKHAN ŞAHİN MURAT ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
51 GÜRKAN ZEYREK ERDAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
52 HALİME ÖZEL MİKAİL ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
53 HANDE DİLARA GÜVEN YAVUZ ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ MALİYE
54 HATİCE YILMAZ ÖZDEMİR 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
55 HİLAL SARIKAYA ONUR GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
56 HİLAL AYBÜKE ÖNVER TURGAY MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİT TARİH
57 İBRAHİM YAVUZ İMDAT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
58 İLAYDA ÜZÜMCÜ FEVZİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
59 İLHAMİ KONAK GÜLALİ ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
60 İMİHAN PARLAK ERDAL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
61 JALE YILDIZ CENGİZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
62 KADER ERBİLİCİ CİHAT GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
63 KEBİRE BÜŞRA TEKİN BİLGİN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
64 KEVSER ŞEYDA TEKİN BİLGİN İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
65 KÜBRA AYDIN ZİYA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
66 KÜBRA ÇAKAR FARİZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
67 KÜBRA BİLİCAN MÜRSEL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME
68 KÜBRA ERDOĞAN KAZİM GAZİ ÜNİVERSİTESİ İLK ÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
69 KÜBRA BİBER ORHAN ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
70 KÜBRA ELİF ERGÜN DAVUT DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SİGORTATICILIK SOSYAL GÜVENLİK
71 LEVENT ERCAN ZÜLALİ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
72 MEHMET AKTAN KENAN KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
73 MELEK YILDIRIM FERHAT KARS KAFKAS ÜNİVERSİTESİ VETERİNER HEKİMLİĞİ
74 MELTEM DEMİRCİ HATİF KAFKAS ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
75 MELTEM AKÇA MUSTAFA ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
76 MERVE NUR ALTUN ALTAN ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ BESLENME VE DİYETETİK
77 MERYEM ÖZCAN ÜNER ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
78 MUHAMMED BALCI ZEKİ ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
79 MUHAMMED ALİ GÜNGÖR YILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TARİH
80 MUHAMMED ALİHAN COŞAR İLHAN ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
81 MUHAMMET GÜNGÖR NECATİ ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
82 MUHAMMET ÖZCAN ÜNER KAFKAS ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
83 MURAT KARAFİL KEMAL CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TARİH
84 MUSTAFA BALCI ZEKİ ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ İLK ÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
85 MUTAHHAR FATİH DOĞRUYOL MUSTAFA ODESSA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
86 NAZLI NUR ŞİMŞEK ÖZKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
87 NESLİHAN YIKILMAZ MÜRSEL ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
88 NESLİN ORHAN KEMAL İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
89 NURGÜL ÇAKAL FARUK KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
90 OĞUZHAN ÇİFTÇİ ORHAN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
91 OKAN YILDIZ ÖNER ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
92 ÖMÜRCAN SOYLU ERGÜN ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
93 ÖZGE BİLİCAN ZEKERİYA KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
94 ÖZGE TUC NEŞAT ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
95 ÖZGE TAŞLI ŞEREF ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
96 ÖZGÜR YILDIRIM KIRMAN ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
97 PINAR GÜMÜŞ ŞİNASİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
98 PINAR HANDAR YÜCEL KAFKAS ÜNİVERSİTESİ LABORATUVAR TEKNOLOJİSİ
99 RAMAZAN YARDIMCI SEYFETTİN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
100 RUHSET DOĞRUYOL VAHİT BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK
101 SANİYE ÖNDER YALÇIN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
102 SEDANUR COŞAR SELÇUK İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
103 SEMİH AKYÜZ ENGİN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
104 SEMİHA AKBULUT BEHÇET ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
105 SEVDA DEMİREL SÜLEYMAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLAK REHBERLİK
106 SEVİNÇ PEHLİVAN NURETTİN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
107 SİNEM ÖZER ULGAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
108 SUNAY POLAT MUSA ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
109 SÜLEYMAN YENER NEJDET ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
110 ŞAFAK ERDEM SÖNMEZ ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK
111 ŞAHİN ÇETİN MİDAL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
112 ŞENOL ÇELİK HALİM GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
113 TANSU YILDIZ BİNASİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
114 UĞUR CAN TEKOĞLU YAŞAR ATATÜRK ÜNİVERİSTESİ TERAPİ VE REHABİLİTASYON
115 UMUT EKİCİ SELAMİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
116 YASİN CAN TOPÇU SALİH CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
117 YELİZ YILDIZ ZİKRİ ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
118 YEŞİM FATMA SARIKAYA ONUR ORDU ÜNİVERSİTESİ LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
119 YUNUS YILMAZ POLAT ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
120 YUNUS EMRE DEMİR MUSTAFA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
121 YUSUF AKDENİZ HÜCCET KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
122 YUSUF CAN TEKOĞLU YAŞAR ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ EVDE HASTA BAKIMI
123 ZAFER GÜNDÜZ CENGİZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE
124 ZEYNEP YENER HÜKÜMDAR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
           
           
  Açıklamalar:
 
- Toplam 257.kişilik müracaat listesinden seçilen 124.kişiye burs imkanı sağlanmıştır. Yine FİNANSMAN KAYNAĞI sağlandığı takdirde BURSİYER ÖĞRENCİ ilave edilecektir.
BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.
  - Listeler İsime göre ALFABETİK sıralama yapılmıştır.
  - Burs ödemeleri 01.12.2017 tarihinden itibaren başlayacaktır. Aylık ödeme 120,00-TL (yüzyirmi-tl) dir. Öğrencilerin vermiş olduğu banka hesaplarına her ayın biri ile onu arası havale edilecektir.
  - Herkese başarılar diliyorum.Yönetim Kurulu Adına.Başkan Aydın KARADAĞ.06.11.2017.pazartesi.


-----------BİTTİ.........Yayın Tarihi: 06.11.2017...............DOĞRUYOL SALİH............HERŞEY EĞİTİMLİ POSOFLU İÇİN...................
Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.