Haberler
Sayfa Görüntüleme Sayısı:
127192

HERŞEY İNSAN İÇİN.... HERŞEY POSOFUMUZ İÇİN.....
Çok değerli üyelerimiz,
Derneğimiz kurulduğu günden bugüne kadar bir çok etkinlikte bulunmuş ve bundan sonrada bu etkinliklere ara vermeden devam edecektir. Dünya üzerine göz gezdirdiğimizde en kalkınmış ülkelerin eğitim düzeyi yüksek olan ülkelerin olduğu görülmektedir. Eğitimli insanın eli kalem tutarken, eğitimsiz toplumların eli silah tutmaktadır. En büyük yatırım silaha değil insana yapılan yatırımdır. İnsana yapılan yatırımın en faydalı,en iyi yatırım ise eğitim yatırımıdır.

Bu değerden hareket eden derneğimiz bu yılda eğitime en büyük desteği vererek Türkiye’mizin muhtelif şehirlerinde, çeşitli üniversitelerde okuyan ihtiyaç sahibi 52 Posof’lu öğrenci kardeşimize eğitim bursu vermiş bulunmaktadır. Bu coğrafi konum olarak küçük, ancak gönlü büyük olan yardımsever Posof’lu hemşerilerimizin ve üyelerinin, bunu organize eden dernek yönetimimizin büyük bir başarısıdır. Derneğimiz bu konuda yek vücut olmuş ve herkesin taktirini kazanan bu büyük başarıyı gerçekleştirmiştir.

Üniversite öğrencilerimize yapılan eğitim bursu fonuna yardımda bulunan, bizi yalnız bırakmayan,yönetimimize destek veren üyelerimize teşekkür eder, tüm öğrenci kardeşlerimize üstün başarılar dilerim. 02.01.2013

Yönetim Kurulu Adına;
Adnan KAYNAR
Dernek Başkan Yardımcısı

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.