Haberler

ÖNEMLİ SİMALARIMIZ
SİYASETÇİ HEMŞEHRİLERİMİZ
Prof. Dr. İsmail Nihat ERİM: TC. Eski Başbakanı/CHP (Erim Köyü)
Ahmet ACAR: Denizli Eski Belediye Başkanı (Posof-Merkez)
Nevzat PAKDİL: TBMM Başkanvekili – Kahramanmaraş Milletvekili (Çakırkoç Köyü)
Şükrü BOZYİĞİT: Posof Belediye Başkanı/CHP (Posof-Merkez)
Tülay KAYNARCA: İstanbul 3.Bölge Milletvekili (Aşkzülali Köyü)
Şemseddin ATAMAN: CHP Kars Eski Milletvekili (Kalkankaya Köyü)
Yavuz ACAR: AP Eski Amasya Milletvekili (Posof-Merkez)
Kenan ALTUN: AKP Eski Ardahan Milletvekili (Kalkankaya Köyü)
İrfan TOPÇU: MHP Genel Başkan Danışmanı (Yeniköy)
Bülent ERGEZER: SHP Eski Merkez Yürütme Kurulu Üyesi (Eminbey Köyü)
Nusret Polat POSOFLU: DYP Merkez Karar Kurulu Üyesi (Armutveren Köyü)
Feramuz ÇAĞLAYAN: Ankara DYP Eski II.İl Başkanı (Al Köyü)
Yaşar MERT: Almanya BIG Partisi Baden Würtemberg Eyalet Sorumlusu (Günbatan Köyü)
Yaşar ALTUN: Almanya – Disburg Belediye Meclis Üyesi (Taşkıran Köyü)
Av.Ergün TOP: Belçika – Flaman Bölgesi Başbakanı Özel Uzman Başdanışmanı (Çambeli Köyü)
Öztürk TAŞPINAR: Belçika Federal Eğitim Bakanı Danışmanı (Asmakonak Köyü)
Şener UĞURLU: Belçika – Anvers Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi
Yakup ALTUN: Fransa – L’Aigle Belediye Meclis Üyesi
Ertan IŞIK: Hollanda – Eindhoven Belediye Meclis Üyesi (Yaylaaltı Köyü)
Kenan BAYDAR: Hollanda – Tilburg Belediye Meclis Üyesi (Kurşunçavuş Köyü)
Rıdvan DÜNDAR: Ardahan SHP İl Başkan Yardımcısı (Al Köyü)
Yunus BAYDAR: Ardahan AKP İl Başkanı (Baykent köyü)
Bedrettin ÇAKICI: Ardahan İl Genel Meclisi Başkanı (Yeniköy)
Serap ATAMAN SEVÜK: Antalya CHP İl Kurultay Delegesi (Kalkankaya Köyü)
Yılmaz Serhat BALCI: AKP Bilecik İl Gençlik Kolları Sosyal İşler Birim Başkanı (Taşkıran Köyü)
Av.Refik YILMAZ: Bursa – Gemlik Belediye Başkanı (Gönülaçan Köyü)
Melih ZAHİR: Bursa – Gürsu Belediye Başkan Yardımcısı (Posof-Merkez)
İhsan BİLGİLİ: Bursa – Yıldırım MHP İl Genel Meclis Üyesi (Kayınlı Köyü)
Tevhittin AYAR: Bursa – İnegöl CHP İlçe Eğitim Sekreteri (Binbaşıeminbey Köyü)
Osman ÖZÜTÜRK: Bursa – İnegöl AKP İlçe Ekonomik İşler Başkanı (Süngülü Köyü)
Özgen KURŞUN: Bursa – İnegöl AKP İlçe Yaşlılar Koordinasyon Üyesi (Taşkıran Köyü)
Bülent YILDIZ: Bursa – Osmangazi AKP İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi (Kol Köyü)
İsmet YILDIRIM: Bursa – İnegöl AKP Kemalpaşa Mah.Tem.Yönetim Kur.Üyesi (Söğütlükaya Köyü)
Ayşe BALCI: Bursa – İnegöl Belediye Meclis Üyesi (Sarıdarı Köyü)
Özgür ÖZTÜRK: Bursa – İnegöl Belediye Meclis Üyesi (Taşkıran Köyü)
Erdal AKKAYA: Bursa – İnegöl Belediye Meclis Üyesi (Süngülü Köyü)
Nevzat KARATAŞ: CHP İstanbul İl Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı (Çayırçimen Köyü)
Recep DURGUN: İstanbul – Bağcılar CHP İl Genel Meclis Üyesi Rahmetli oldu.(Aşıkzülali Köyü)
Barbaros DOĞRUEL: İstanbul – Zeytinburnu CHP İlçe Saymanı (Al Köyü)
Erdinç GÜLER: İstanbul – Bağcılar DP İlçe Başkanı (Türkgözü Köyü)
Metin ÇELİK: İstanbul – Pendik DP İlçe Başkan Yardımcısı (Söğütlükaya Köyü)
Gürsoy ÖZDAMAR: İzmir – Konak CHP Belediye Meclis Üyesi (Asmakonak Köyü)
Kemal İrfan AKKUŞ: Kocaeli – Derince İl Genel Meclis Üyesi (Türkgözü Köyü)
Haydar YILDIRIM: Kocaeli – Körfez İl Genel Meclis Üyesi (Gümüşkavak Köyü)
Av.Ufuk EKİNCİ: Kocaeli – Gebze AKP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi (Armutveren Köyü)
Zekeriya YILDIRIM: Kocaeli – Körfez AKP Teşkilat İşleri İlçe Birim Başkanı
Muhammer EREN: Kocaeli – Körfez AKP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi (Armutveren Köyü)
Osman DOĞRUYOL: Sakarya AKP İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi
Yaşar BALCI: Zonguldak – Karadeniz Ereğli CHP İlçe Başkanı (Yeniköy)
Turgay AYDIN: Zonguldak – Kdz.Ereğli AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı (Süngülü Köyü)
Mehmet ÇELİK: Zonguldak – Kilimli CHP Meclis Üyesi (Özbaşı Köyü)

 

 

BÜROKRAT HEMŞEHRİLERİMİZ

Necati BİLİCAN: Türkiye Eski Emniyet Genel Müdürü – Vali (Özbaşı Köyü)
Kemal İrfan AKKUŞ: Türkiye Eski İş ve İşçi Bulma Kurumu Genel Müdürü (Türkgözü Köyü)
Cengiz BULUT: Emekli Vali - İçişleri Bakanlığı Emekli Mahalli İdareler Genel Müdürü (Alabalık Köyü)

Dr.Kasım TURGUT: TC. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi (Söğütlükaya Köyü)

Nusret Polat POSOFLU: Türkiye Kara Ulaştırma Genel Müdür Yardımcısı (Armutveren Köyü)

Bekir ATMACA: Mersin – Akdeniz İlçe Kaymakamı (Yeniköy)

Yavuz SAYILIR: Türkiye Emekli Kristal Tuz Rafınerisi Sanayi ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü (Posof-Merkez)

Hayati BAŞARAN: KKTC – Lefkoşa Türkiye Büyükelçiliği Tarım Ataşesi (Yeniköy)

Niyettin AKYÜZ: İstanbul BAĞ-KUR İl Müdür Yardımcısı (Çamyazı Köyü)

Dr.Neşat ERKAN: Batı Akdeniz Ormanları Araştırma Müdürü (Binbaşıeminbey Köyü)

Metin SARIKAYA: Ardahan Devlet Hastanesi Müdürü (Asmakonak Köyü)

Yavuz COŞAR: İstanbul – Şile İSKİ Şube Müdürü (Posof-Merkez)

Orhan DEMİRCİ: Bursa – İznik Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı (Özbaşı Köyü)

Mehmet ÖZSOY: Ardahan İl Çevre ve Orman Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Al Köyü)

Turgut ATALAY: Ardahan Tarım İl Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Süngülü Köyü)

Aydın KARADAĞ: İstanbul – Edirnekapı İETT Garajı Şube Müdürü (Binbaşıeminbey Köyü)

Emsal AYDEMİR: Bilecik İl Defterdarlığı Milli Emlak Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)

Neriman ERBAHÇECİ: Ankara Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Karar Daire Başkanı

Yaşar EKİCİ: Ankara Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmeleri Daire Başkanı (Posof-Merkez)

Selçuk ZEYREK: İzmir – Foça Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı (Yolağzı Köyü)

Salih ÇAĞLAYAN: Kaymakam – Emekli (Özbaşı Köyü)

Turgut ÖZDEMİR: Kaymakam – Emekli (Binbaşıeminbey Köyü)

Nizali DOĞRUEL: Kaymakam – Rahmetli Oldu (Baykent Köyü)

Nazmi KOÇAK: Bursa – Yıldırım İlçe Zabıta Müdürü (Yeniköy)

Zeki GÜNGÖR: Ceza Evleri ve Tutuk Evleri Eski Genel Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Davut AKPINAR: Bursa – İnegöl Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü (Sarıdarı Köyü)

Ali ÇİFTÇİ: Bursa – İnegöl Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu (Baykent Köyü)

Refik BULUT: Zonguldak İl Müftüsü (Sarıdarı Köyü)

Yalçın TOPÇU: Sinop İl Müftüsü (Yeniköy)

İlhan AYDIN: Aksaray İl Müftüsü (Kol Köyü)

Arif ŞAHİN: Tekirdağ – Şarköy İlçe Müftüsü (Çamyazı Köyü)

Süleyman ŞENTÜRK: Bursa – Gürsu İlçe Özel İdare Müdürü (Türkgözü Köyü)

Mehmet AYGÜN: Çaykur Mersin Pazarlama Bölge Müdürü (Posof-Merkez)

Salih GÜMÜŞ: Bursa – İnegöl Rehperlik Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı

Nihat Polat POSOFLU: Bursa – İnegöl Devlet Hastanesi Şefi (Armutveren Köyü)

Memduh AKKUŞ: Eski Talim ve Terbiye Kurulu Genel Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)

Öztürk TAŞKIRAN: Ardahan Telokom İl Müdürlüğü Muhasebe Müdürü (Posof-Merkez)

Erkan KAYNAR: Posof İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü (Türkgözü)

Dt.Savcı RİCALOĞLU: Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Şube Müdürü (Posof-Merkez)

Metin ORAKÇI: Samsun Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü Kısım Amiri (Posof-Merkez)

Cengiz ERGÜN: Isparta Açık Cezaevi Başgardiyanı (Binbaşıeminbey Köyü)

Yasin YALÇIN: Garanti Bankası Emekli Bireysel Bankacılık Akdeniz Bölge Müdürü (Özbaşı Köyü)

Selçukhan ERGÜN: Bursa Zafer Plaza İş Merkezi Güvenlik Müdürü (Özbaşı Köyü)

Murat TAŞÇI: Türkiye Taşkömürü Kurumu Etüd Plan Proje ve Tesis Daire Başkanlığı Başmühendisi

Engin ATAMAN: ESGAZ (Eskişehir Gaz) Genel Müdür Yardımcısı (Demirdöven Köyü)

Nazım YALÇIN: Bursa Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Şube Müdürü (Demirdöven Köyü)

Av.Adnan MUTLU: TRT Eski Diyarbakır Bölge Müdürü (Armutveren Köyü)

Ali İhsan YILDIRIM: Türkiye Petrol İşletmeleri Eski Personel Müdürü (Posof-Merkez)

Ümmiye BAŞKENT: Bursa – Setbaşı Telekom Şube Müdür Yardımcısı (Gönülaçan Köyü)

Laçin AKÇAY: T.C.Karayolları Genel Müdürlüğü Makine İkmal Daire Başkanı

Nurettin ÇELİK: T.C.Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı Müşaviri (Baykent Köyü)

Bünet ÇAYCI: T.C.Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Özel Kalem Müdür Yrd.(Posof-Merkez)

İlhan ÖZDAŞ: T.C.Enerji ve Tabii Koruma Bak.İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Kol Köyü)

Esra ÖZTÜRK DEMİRCİ: Atılım Üniversitesi Personel ve Haberleşme Müdürü (Taşkıran Köyü)

Yener GÜNGÖR: T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı (Aşıkzülali Köyü)

Zafer BAŞÇI: T.C.Enj.ve Tabii Kaynaklar Bak.Strateji Geliştirme Daire Başkanı (Gönülaçan Köyü)

Saadettin EREN: T.C.Tarım ve Köyişleri Bak.TAGEM İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Armutveren köyü)

Öztekin KAŞUKÇİ: İŞKUR Kocaeli İl Müdürü (Asmakonak Köyü)

Soner ALÇİÇEK: Kocaeli İSU Başiskele Şube Müdürü (Süngülü Köyü)

Gülali ALÇİÇEK: Kocaeli-Derince Belediyesi Hesap İşleri Müdürü (Süngülü Köyü)

İlhan AKDENİZ: Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdür Yardımcısı (Kol Köyü)

Fevzi AKDENİZ: Kars Havaalanı Genel Müdürü (Kol Köyü)

Ahmet KAYA: Kahramanmaraş-Elbistan Ziraat Bankası Müdürü (Çamyazı Köyü)

Erbil AYDINLI: İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Birim Sorumlusu

Durmaz ERDEM: İzmir – Çeşme Devlet Hastanesi Müdürü (Aşıkzülali)

Av.Ergün TOP: Belçika – Anvers Büyükşehir Belediyesi Emniyet Komisyonu Başkanı (Çambeli Köyü)

Dr.Sancak ÖZDEMİR: Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Nükleer Güvenlik Dairesi Başkanı (Türkgözü Köyü)

Faruk BAYRAKTAROĞLU: Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Planlama ve Proje Şube Müdürü (Yaylaaltı Köyü)

Özer ÇAĞLAYAN: Trabzon TRT Basın ve Yayın Enformasyon İl Müdürü (Posof-Merkez)

Atanur AYDIN: Kırıkkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri (Kol Köyü)

Nuri BAYRAKÇI: Kafkas Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sekreteri (Al Köyü)

Hayrettin BAYRAKÇI: Kafkas Üniversitesi Personel Daire Başkanı (Al Köyü)

Ayhan MERT: Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Sekreteri (Al Köyü)

Yasin YALÇIN: Garanti Bankası Emekli Bireysel Bankacılık Akdeniz Bölge Müdürü (Özbaşı Köyü)

Uzm.Dr.İlyas ASLAN: Kırklareli – Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı (Süngülü Köyü)

Dr.Ali YÜKSEL: İstanbul – Kadıköy İlçe Sağlık Müdür Yardımcısı (İncedere Köyü)

Muhsin ŞAHİN: İstanbul – Bahçelievler Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü (Çamyazı Köyü)

Abdülkadir ŞAHİN: Konya – Hadim İlçe Nüfus Müdürü (Çayırçimen Köyü)

Dr.Hüseyin DEMİREL: TC. Sağlık Bakanlığı Stratejik Yönetim ve Planlama Daire Başkanı (Posof-Merkez)

Nazım BİLİCAN: TC. Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Kontrol Genel Müdürü (Özbaşı Köyü)

Hakan ALAGÖZ: Bursa Özel Bahar Hastanesi Reklam ve Tanıtım Sorumlusu (Demirdöven Köyü)

Nurer YÜKSEL: Siemens San. ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları Direktörü (Aşıkzülali Köyü)

Nurettin ERDOĞAN: Yalova Vergi Dairesi Müdürü

Cemal KILIÇOĞLU: Bursa – Yıldırım Yunus Emre Gençlik Spor Merkezi Şefi (Aşıkzülali Köyü)

Zafer AĞYAR: TC.Başbakanlık TÜİK Uzmanı (Aşıkzülali Köyü)

Gökhan GÜZEL: İlim Yayma Burslar ve Sosyal Faaliyetler Müdürü (Süngülü Köyü)

Kenan AKÇAY: KOcaeli – Çayırova İtfaye Gurup Amiri (Süngülü Köyü)

Esra ÖZTÜRK: Atılım Üniversitesi Personel ve Haberleşme Müdürü (Taşkıran Köyü)

Fevzi AKDENİZ: Kars Havaalanı Genel Müdürü (Kol Köyü)

Aysun ÇAĞLAR: İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü Beyoğlu Yakası Vakıf ve Hayır İşleri Şube Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Dt.Savcı RICALOĞLU: Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Şube Müdürü (Posof-Merkez)

Yrd.Doç.Dr.Sakin Vural VARLI: Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksek Okulu Müdürü (İncedere Köyü)

Erdoğan SOYAK: Balıkesir – Erdek Devlet Hastanesi Müdürü (Doğrular Köyü)

Köksal AKSU: Balıkesir – Ayvalık İlçe Gümrük Muhafaza Müdürü (Çayırçimen Köyü)

Gülen COŞKUN: SERKA Proje Birim Başkanı (Al Köyü)

Kamil Kazım COŞKUN: Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Kontrolörü (Al Köyü)

Nevzat ERGÜN: Bursa Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü (Al Köyü)

İmdat DEMİR: Bursa Orman Bölge Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü (Sarıçiçek Köyü)

Filiz MERT AYDIN: Kafkas Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Sekreteri (Al Köyü)

Mesut UĞURLU: TC.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Müfettişi (Özbaşı Köyü)

Birgül ŞENTÜRK DEMİRALP: İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yardımcısı

Selahattin APAYDIN: İstanbul – Metris Cezaevi Baş Gardiyanı (Al Köyü)

Erol ŞENTÜRK: Bursa – Osmangazi Tapu Kadastro Müdür Yardımcısı (Al Köyü)

Necla ÖZDAMAR ALAR: Bursa Adliyesi Yazı İşleri Müdürü (Asmakonak Köyü)

Tahsin ÖNAL: Bursa – Mudanya Adliyesi Yazı İşleri Müdürü (Al Köyü)

Necla ÇAĞLAYAN: MEB Öğretmene Hizmet ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü (Posof-Merkez)

Arslan Umut ERGEZER: Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Ticaret Danışmanı (Binbaşıeminbey Köyü)

*****************************

AKADEMİSYEN HEMŞEHRİLERİMİZ

Prof.Dr.Bedri YÜKSEL: Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı (İncedere Köyü)

Prof.Dr.Emin Zeki BAŞKENT: Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı (Gönülaçan Köyü)

Prof.Dr.Mehmet KANAT: Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı

Prof.Dr.Murat DOĞRUEL: Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı (Al Köyü)

Prof.Dr.Cengiz OSMANOĞLU: Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eski Rektör Yardımcısı/Emekli (Gümşkavak Köyü)

Prof.Dr.Oğuz ATALAY: Türkiye Futbol Federasyonu ETİK Kurulu Başk.- Gedizl Üniversitesi Hukuk Fak.Medeni Usul ve İcra-İflas Hukuku Anabilim Dalı Başkanı (Türkgözü Köyü)

Prof.Dr.Turan ÖZBEY: Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü Başkanı

Prof.Dr.Ferit PEHLİVAN: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi (Gürarmut Köyü)

Prof.Dr.Mecit SİVRİOĞLU: Gazi Üniversitesi Mühendislik MimarlIk Fakültesi Makina Mühendisligi Bölümü Termodinamik Ögretim Üyesi

Prof.Dr.Mustafa YILMAZ: Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Organik Kimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (Sarıdarı Köyü)

Prof.Dr.Sevgi ŞAR: Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Eczacılık İşletmeciliği Anabilim Dalı Başkanı (Alabalık Köyü)

Prof.Dr.Yunus BALCI: Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi (Akballı Köyü)

Doç.Dr.Fikret YÜKSEL: Yalova Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı (İncedere Köyü)

Doç.Dr.Uğur BİLGİLİ: Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi (Kayınlı Köyü)

Doç.Dr.Ercan ŞİMŞEK: Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakütesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü Öğretim Üyesi (Türkgözü Köyü)

Doç.Dr.Faruk BALCI: Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni ve Hayvan Besleme Bölümü Zootekni Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (Türkgözü Köyü)

Doç.Dr.Cafer ÇİFTÇİ: Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (Günlüce Köyü)

Doç.Dr.Öztürk EMİROĞLU: Polonya-Varşova Üniversitesi Doğu Dilleri Fakültesi Türkoloji Bölümü Öğretim Üyesi (Al Köyü)

Doç.Dr.Taner BAYRAKTAROĞLU: Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi(Yaylaltı Köyü)

Doç.Dr.Yusuf KAYA: Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi (Çayırçimen Köyü)

Doç.Dr.Tülay YÜCEL YENİÇERİ: Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi

Doç.Dr.Yavuz DEMİREL: Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi

Doç.Dr.Ali Vaiz GARİPOĞLU: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Anabilim Dalı Bölümü Öğretim Üyesi

Yrd.Doç.Dr.Orhan ELMACI: Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı (Kumlukoz Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Hakan AŞKIN: Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü (Posof-Merkez)

Yrd.Doç.Dr.Ali İhsan KARATAŞ: Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslan Tarihi ve Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi (Gürarmut Köyü/Kapan Mah.)

Yrd.Doç.Dr.Handan TUNÇ: Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü

Yrd.Doç.Dr.Gencer ELKILIÇ: Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkanı (Al Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Sakin Vural VARLI: Balıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksek Okulu Müdürü (İncedere Köyü)

Yrd.Doç.Dr.İkram ÇINAR: Kafkas Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Yücel AYDIN: İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Latif ÖZTÜRK: Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi (Sarıdarı Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Abdullah OSMANOĞLU: Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bağçe Bitkileri Bölümü Başkanı (Gümüşkavak Köyü)

Yrd.Doç.Dr.İlhami YÜCEL: Erzincan Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü (Demirdöven Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Ahmet Faruk ÖZDEMİR: Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü (Günlüce Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Gökhan AKYÜZ: Akdeniz Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü (Doğrular Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Cengiz ÇAYLAK: Öğretim Üyesi (Gümüşkavak Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Yücel AYDIN: Öğretim Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Nevin KARGI MAHİR: Anadolu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü (Aşıkzülali Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Mustafa Kemal COŞKUN: Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Bölümü (Al Köyü)

Yrd.Doç.Dr.Ekrem DÜNDAR: Balıkesir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi (Al Köyü)

Ört.Gör.Neşe ÇAKICI ALP: Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü (Posof-Merkez)

Ört.Gör.Kemal YAZICI: Ardahan Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü (Yeniköy)

Ört.Gör.Turan Özgür GÜNGÖR: Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi (Al Köyü)

Ört.Gör.Yavuz YÜKSEL: Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Gıda Teknolojisi Bölümü (İncedere Köyü)

Ört.Gör.Kemal BAYRAK: Öğretim Üyesi (Aşıkzülali Köyü)

Ört.Gör.Zekeriya KARATAŞ: Öğretim Üyesi – Amerika Birleşik Devletlerinde (Gürarmut Köyü/Kapan Mah.)

Ört.Gör.Kemal ÖZDEMİR: Öğretim Üyesi/Atatürk Üniversitesi – Rahmetli Oldu (Günlüce Köyü)

Ört.Gör.Asım ÖZTÜRK: Atatürk Üniversitesi Erzurum Meslek Yüksek Okulu (Türkgözü Köyü)

Ört.Gör.Nilgün ÖZEL: Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksek Okulu İkitisadi ve İdari Programlar Bölümü (Asmakonak Köyü)

Arş.Gör.Tijen ÇAKICI ÜNER: Yüzüncü Yıl Üniversitesi Mimarlık-Mühendislik Fak.Jeoloji Mühendisliği Bölümü (Posof-Merkez)

Arş.Gör.Sezai KIZILTUĞ: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik-Geometri Bölümü (Posof-Merkez)

Arş.Gör.Dr.Selçuk YAVUZ: Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı (Aşıkzülali Köyü)

Arş.Gör.Dr.Murat Sinan ÖZDAŞ: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı (Kol Köyü)

Arş.Gör.Dr.Ertaç GÜMÜŞ: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı (Türkgözü Köyü)

Arş.Gör.Dr.Fatih YÜKSEL: Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Bölümü (İncedere Köyü)

Arş.Gör.Esma SÖNMEZ: Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü (Sarıdarı Köyü)

Arş.Gör.Arife Pınar EKİNCİ: Rize Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Analitik Kimya Anabilim Dalı (Türkgözü Köyü)

Arş.Gör.Murat AKKUŞ: USA (ABD) University Of Maryland (Türkgözü Köyü)

Arş.Gör.Mehtap DEDE KODAMAN: Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi Bölümü (Türkgözü Köyü)

Arş.Gör.Kadir ÖZYILMAZ: Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı (Eminbey Köyü)

Arş.Gör.İsmail EREN: Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü (Yolağzı Köyü)
Arş Gör. Hüseyin Özcan: Hatay Mustafa Kemal üniversizeti Tıp Fak. Göz Hast. (Yurtbaşı)

Arş.Gör.Cansel ARSLANOĞLU: Kafkas Üniversitesi Kağızman Meslek Yüksek Okulu Beden Eğitimi Bölümü (Kumlukoz Köyü)

Okt.Tarkan HAVADAR: Kafkas Üniversitesi Kağızman Meslek Yüksek Okulu Beden Eğitimi Bölümü (Süngülü Köyü)

Okt.Yunus ZEYREK: Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü (Yolağzı Köyü)

Okt.İlyas TOPÇU: Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü (Taşkıran Köyü)

Okt.Burhanettin ÇAKICI: Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü (Yeniköy)

Uzm.Murat ACAR: Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü Fizikokimya Anabilim Dalı (Armutveren Köyü)

*****************************

YARGIDAKİ HEMŞEHRİLERİMİZ

Hv.Hak.Yzb.Yavuz ÇOLAK: Askeri Yargıtay Üyesi (Posof-Merkez)

Hak.Alb.Süleyman KAYMAKÇI: Askeri Yargıtay Üyesi (Aşıkzülali Köyü)

Hak.Alb.Orhan COŞKUN: Askeri Yargıtay Üyesi – Emekli (Posof-Merkez)

Ali Fuat AZGUR: Anayasa Mahkemesi Üyesi – Emekli/Ankara (Posof-Merkez)

Zeki GÜNGÖR: Ankara Adliyesi Ağırceza Mahkeme Üyesi/Hakim (Aşıkzülali Köyü)

Zafer SAYILIR: Yargıtay Tetkik Hakimi (Posof-Merkez)

Salih TAŞ: Yargıtay Tetkik Hakimi (Sarıdarı Köyü)

Nilgün ERDOĞAN: Giresun – Bulancak İlçe Hakimi (Posof-Merkez)

Ataman KARAPINAR: İstanbul – Tuzla İlçe Cumhuriyet Savcısı (İncedere Köyü)

Turan AKGÜN: Gaziantep I.İcra Mahkemesi Hakimi (Aşıkzülali Köyü)

Erhan ALTUN: Konya – Beyşehir Cumhuriyet Savcısı (Süngülü Köyü)

Muhittin PARLAK: Manisa – Salihli Sulh Ceza Hakimi (Süngülü Köyü)

Akif YILDIRIM: Erzurum – Şenkaya İlçe Hakimi (Balgöze Köyü)

Suzan BAYRAKTAROĞLU EVGİN: İzmir Asliye Ticaret Mahkemesi Hakimi (Yaylaaltı Köyü)

Yıldıray KAYA: Afyonkarahisar – Dinar İlçe Hakimliği Ağır Ceza Mahkeme Üyesi/Hakim (Türkgözü Köyü)

Fatih ÇAKAL: Cumhuriyet Savcısı – Emekli/Antalya (Türkgözü Köyü)

Ertan ERGÜN: Cumhuriyet Savcısı – Ankara (Özbaşı Köyü)

Mülazım SUBAŞI: Hakim – Emekli/Bursa (Günbatan Köyü)

Evin ÜZÜM: Sivas Vergi Mahkeme Üyesi / Hakim (Kalkankaya Köyü)

Pınar DEMİR: Hakim – Erzurum Adliyesi (Kalkankaya Köyü)

Erol ORHAN: Hakim (Kalkankaya Köyü)

Nermin AVCI: Hakim (Yaylaaltı Köyü)

Nesrin AVCI: Hakim (Yaylalatı Köyü)

Şinasi ZEYREK: Erzurum – Horasan İlçe Noteri (Yolağzı Köyü)

Av.Yavuz BAYRAKTAR: Avukat – Bursa (Posof-Merkez)

Av.Onur BAYRAKTAR: Avukat – Sıhhiye/ANKARA (Posof-Merkez)

Av.Mustafa ÖZTÜRK: Avukat – İstanbul (Posof-Merkez)

Av.Turgut ÖZTÜRK: Avukat – Rahmetli Oldu (Posof-Merkez)

Av.Özge DEMİRCİ: Avukat (Posof-Merkez)

Av.Memedali YILMAZ: Avukat – İstanbul (Posof-Merkez)

Av.Selami ÇAKICI: Avukat – Kocaeli (Posof-Merkez)

Av.Tarık EKİCİ: Avukat – İstanbul (Posof-Merkez)

Av.Hülya ÇAKICI: Avukat – Ankara (Psof-Merkez)

Av.Volkan Caner APAYDIN: Avukat – Bursa (Al Köyü)

Av.İlhami ERGÜN: Avukat – Kars (Al Köyü)

Av.Engin DURGUN: Avukat – Bursa/İnegöl (Al Köyü)

Av.Güler ÖNAL DUMANLI: Avukat – İstanbul (Al Köyü )

Av.Önder ÖNAL: Avukat (Al Köyü)

Av.Çağlar ÇAĞLAYAN: Avukat – Ankara (Al Köyü)

Av.Gülay COŞKUN TAN: Avukat (Al Köyü)

Av.Mehmet MERT: Avukat – Ankara (Al Köyü)

Av.Alim MERT: Avukat – Sakarya (Al Köyü)

Av.Hikmet YÜCEL: Avukat – Zonguldak (Arılı Köyü)

Av.Adnan MUTLU: Avukat – Rahmetli Oldu (Armutveren Köyü)

Av.Ufuk EKİNCİ: Avukat – Kocaeli/Gebze (Armutveren Köyü)

Av.Fevzi ELKILIÇ: Avukat (Asmakonak Köyü)

Av.Perihan ÖNDER: Avukat – İzmir (Asmakonak Köyü)

Av.Akın ÖZEL: Avukat – Bursa (Asmakonak Köyü)

Av.Metin ÖZER: Avukat – Ankara (Asmakonak Köyü)

Av.Hacer DENİZOĞLU GÜVENÇEL: Avukat – İstanbul (Aşıküzeyir Köyü)

Av.Mustafa KARATAŞ: Avukat (Aşıküzeyir Köyü)

Av.Erdal EKER: Avukat (Aşıkzülali Köyü)

Av.Ali Rıza YILDIZ: Avukat (Balgöze Köyü)

Av.Ali ERASLAN: Avukat (Balgöze Köyü)

Av.Mehmet Gökhan ÇELİK: Avukat (Baykent Köyü)

Av.Sibel ÇELİK VATANDAŞ: Avukat – İzmir/Karşıyaka (Baykent Köyü)

Av.Metin Taylan ÖZYILMAZ: Avukat – Ardahan (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Özkan ÖZDEMİR: Avukat – Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Hilmi TEKOĞLU: Avukat – Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Günay ÖKSÜZ: Avukat – İstanbul (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.Ozan ERGEZER: Avukat – Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Av.İlim COŞKUN: Avukat (Çakırkoç Köyü)

Av.Gönül SOLMAZ: Avukat – Ankara (Çambeli Köyü)

Av.Leyla TOP: Avukat – Belçika/Lier (Çambeli Köyü)

Av.Ergün TOP: Avukat – Belçika/Lier (Çambeli Köyü)

Av.Şafak AKYÜZ: Avukat (Çamyazı Köyü)

Av.İbrahim ERGÜN: Avukat (Doğrular Köyü)

Av.Refik YILMAZ: Avukat – Bursa/Gemlik (Gönülaçan Köyü)

Av.Cihat EKMEKÇİ: Avukat – Bursa (Gönülaçan Köyü)

Av.Muhammet AKÇAY: Avukat – Ankara (Günbatan Köyü)

Av.Erol ÖNDER: Avukat – Rahmetli Oldu (Günlüce Köyü)

Av.Vasip IŞIK: Avukat (Kalkankaya Köyü)

Av.Coşkun ÜZÜM: Avukat (Kalkankaya Köyü)

Av.Neşe ÇAĞLAYAN: Avukat – Manisa (Özbaşı Köyü)

Av.Nimet GÜNDÜZ MARANGOZ: Avukat – Tekirdağ (Özbaşı Köyü)

Av.Aytekin GÜNDÜZ: Avukat – Ankara (Özbaşı Köyü)

Av.Çiğdem TAŞ: Avukat – Fransa/Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Av.Aydemir ÇELİK: Avukat – Ankara (Sarıdarı Köyü)

Av.Yakup GÜLER: Avukat – Ankara (Savaşır Köyü)

Av.Sevgi ÇAKICI: Avukat (Süngülü Köyü)

Av.Kurtuluş ÇAKICI: Avukat (Süngülü Köyü)

Av.Muhammet BOY: Avukat (Süngülü Köyü)

Av.Oktay ERDOĞAN: Avukat – İstanbul(Sütoluk Köyü)

Av.Yavuz TAŞÇI: Avukat

Av.Eraslan POLAT: Avukat – İstanbul (Taşkıran Köyü)

Av.Özgür BALCI: Avukat – Belçika (Taşkıran Köyü)

Av.Yavuz ATALAY: Avukat – İzmir (Türkgözü Köyü)

Av.Ayça ÇAKAL: Avukat – Antalya (Türkgözü Köyü)

Av.Öztürk YAZICI: Avukat – Bursa (Yaylaaltı Köyü)

Av.Arzu AYDEMİR: Avukat – Hollanda (Yeniköy)

Av.Fikri YAZICI: Avukat – İstanbul (Yeniköy)

Av.Berkant ZEYREK: Avukat – Almanya/Frankfurt (Yolağzı Köyü)

Av.Özden GÜNDÜZ: Avukat – Zonguldak (Yolağzı Köyü)

*****************************

SAĞLIKÇI HEMŞEHRİLERİMİZ

Doç.Dr.Gürsoy ALAGÖZ: Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Klinik Şefi

Uzm.Dr.Zafer AKTAŞ: Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yardımcısı (Posof-Merkez)

Dr.Hüseyin DEMİREL: Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi Başhekim Yardımcısı (Posof-Merkez)

Dt.Savcı RİCALOĞLU: Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekim Yardımcısı (Posof-Merkez)

Uzm.Dr.Engin ALAGÖZ: Gülhane Askeri Tıp Akademisi Nükleer Tıp Anabilim Dalı (Demirdöven Köyü)

Op.Dr.Orhan YILMAZ: Genel Cerrah – İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Posof-Merkez)

Op.Dr.Yaşar ALTUN: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı – Bursa/Gemlik Devlet Hastanesi (Savaşır Köyü)

Op.Dr.Şemsi TAŞTAN: Ortapedi Uzmanı – Gölcük/Kocaeli (Süngülü Köyü)

Op.Dr.Ahmet BAŞKENT: Genel Cerrahi Uzmanı – İstanbul/ Kadıköy FSM Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Gönülaçan Köyü)

Op.Dr.Cengiz ATAMAN: Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı – Ankara (Kalkankaya Köyü)

Op.Dr.Ensar AKDEMİR: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı – Ankara Özel İmece Tıp Merkezi (Al Köyü)

Op.Dr.Erdinç BİLİCAN: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı – Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi (Özbaşı Köyü)

Uzm.Dr.Sedat SAYILIR: Uzman Doktor – Trabzon (Posof-Merkez)

Uzm.Dr.Kemal UZUN: Kalp-Damar Cerrahı – Ordu (Posof-Merkez)

Uzm.Dr.Hüseyin BULCA: Göğüs Hastalıkları Uzmanı – Bursa (Aşıkzülali Köyü)

Uzm.Dr.Muhammet BİLGİ: Kardiyolog Uzman Doktor – Adana Başkent Hastanesi (Kalkankaya Köyü)

Uzm.Dr.Gülden ALTUNBULAK: Nöroloji Uzmanı – Ordu/Fatsa Devlet Hastanesi (Sarıdarı Köyü)

Uzm.Dr.Mahizer ERGÜN: Dermatalog Uzman Doktor – Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Özbaşı Köyü)

Uzm.Dr.Davut PEHLİVAN: Uzman Doktor – İstanbul (Yeniköy)

Uzm.Dr.Yavuz PEHLİVAN: Dahiliye Uzmanı – Gaziantep Şahinbey Devlet Hastanesi (Yeniköy)

Uzm.Dr.Jülide AKSEL: Uzman Doktor (Süngülü Köyü)

Uzm.Dr.Murat ÇİFTÇİ: Aile Uzman Hekimi – Diyarbakır Kulp Devlet Hastanesi (Al Köyü)

Uzm.Dr.Özcan ÇİFTÇİ: Aile Uzman Hekimi – Afyon Suhut Devlet Hastanesi (Al Köyü)

Uzm.Dr.Kadir ÖZYILMAZ: Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı – Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Bahattin ERGÜN: Uzman Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Ayhan KARADAĞ: Uzman Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Bahattin ERDOĞAN: Patoloji Uzmanı – Eskişehir (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Akın ÖZYILMAZ: Dahiliye ve Nefroloji Uzmanı – Groningen/Hollanda (Binbaşıeminbey Köyü)

Uzm.Dr.Arzu ERBİLİCİ: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı (Armutveren Köyü)

Uzm.Dr.Durmuş GÜNGÖR: Ankara Başkent Hastanesi (Gürarmut Köyü)

Uzm.Dr.Bayram ÇİFTÇİ: Fizik Tedavi Uzmanı – Hollanda/Ryen (Gürarmut Köyü)

Uzm.Dr.İlker AKPINAR: Çocuk Hastalıkları Uzmanı – Kocaeli Özel Konak Hastanesi (Türkgözü Köyü)

Uzm.Dr.Yasemin ATALAY SARIOĞLU: Patoloji Uzmanı – İstanbul – Silivri Devlet Hastanesi (Türkgözü Köyü)

Uzm.Dr.Yıldız BALCI: Uzman Doktor – Kocaeli Körfez Devlet Hastanesi (Türkgözü Köyü)

Uzm.Dr.Yavuz YÜCEL: Nörolog Uzman Doktor – Diyarbakır (Baykent Köyü)

Uzm.Dr.Fatma ALAGÖZ ATAMAN: Radyoloji Uzmanı – Eskişehir Devlet Hastanesi (Demirdöeven Köyü)

Uzm.Dr.Mehmet Yaşar KILIÇ: Aile Hekimliği Uzmanı – Bursa/Nilüfer (Süngülü Köyü)

Uzm.Dr.İlyas ASLAN: Acil Servis Uzmanı – Kırklareli/Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi (Süngülü Köyü)

Uzm.Dr.Nesliğan KİRMAN KARSLI: Dermatalog Uzman Doktor – Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi (Süngülü Köyü)

Uzm.Dr.Ersin ERGÜN: Genel Cerrahi Uzmanı – İstanbul (Kurşunçavuş Köyü)

Uzm.Dr.Engin ÇELİK: Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı – Sakarya Özel Altınova Hastanesi (Çakırkıç Köyü)

Uzm.Dr.Orhan BULUT: Genel Cerrah – Danimarka (Özbaşı Köyü)

Uzm.Dr.Kemalettin IŞIK: Biyokimya Uzmanı – Kayseri Özel Anakalp Kalp Hastanesi

Dr.Volkan ÇAĞLAYAN: Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru – İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Posof-Merkez)

Dr.İlknur ÖZTÜRK GÜNDÜZ: Pratisyen Doktor – Kocaeli/Gölcük Merkez Sağlık Ocağı (Posof-Merkez)

Dr.Ünal ÇAKICI: Doktor – Kocaeli Devlet Hastanesi (Posof-Merkez)

Dr.Sena AKSOY GÜNER: Doktor (Posof-Merkez)

Dr.Selçuk YAVUZ: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı – Edirne (Aşıkzülali Köyü)

Dr.Gülten TAŞTAN KİRMAN: Dermatolog Doktor – Gaziantep Derma Cilt Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi (Süngülü Köyü)

Dr.Ersin BAYRAKTAR: Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Doktoru (Gürarmut Köyü)

Dr.Emrullah URGAN: Askeri Doktor – Belçika (Kalkankaya Köyü)

Dr.Ertaç GÜMÜŞ: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (Türkgözü Köyü)

Dr.Engin ÖNALAN: Doktor – Ankara (Türkgözü Köyü)

Dr.Kemal ÖNALAN: Doktor – Ankara (Türkgözü Köyü)

Dr.Nediye BAYDAR: Doktor – Hollanda (Kurşunçavuş Köyü)

Dr.Zafer YILDIRIM: Doktor (Yolağzı Köyü)

Dr.Erdal MERT: Doktor (Yolağzı Köyü)

Dr.Yavuz KALEM: Doktor – Almanya (Yeniköy)

Dr.Özkan KALEM: Doktor – Almanya (Yeniköy)

Dr.Salih KURBAN: Doktor – Hollanda (Yeniköy)

Dr.Yakup BİLGİLİ: Doktor – ABD/Florido (Yeniköy)

Dr.Demet ÖZER: Pratisyen Doktor – Posof Devlet Hastanesi (Asmakonak Köyü)

Dr.Özgür ÖZTÜRK: Pratisyen Doktor – Posof Devlet Hastanesi (Akallı Köyü)

Dr.Dinçer ELKILIÇ: Doktor (Al Köyü)

Dr.Cüneyt AYGÜN: Pratisyen Doktor – Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi (Al Köyü)

Dr.Duygu GÜZEL: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Gülay TAŞTAN: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Hülya KARADENİZ: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Erol GÜRLE: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Ozan KILIÇ: Doktor (Süngülü Köyü)

Dr.Süheyla KAYMAKÇI: Doktor (Aşıkzülali Köyü)

Dr.Özgür ÇAĞLAR: Doktor – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Dr.Şükran AKÇA: Doktor (Akballı Köyü)

Dr.Halil ÖZTÜRK: Doktor (Baykent Köyü)

Dr.Cengiz ŞİŞMANOĞLU: Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Dr.Ömer KOÇAK: Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Dr.Gökhan BİLİCİ: Doktor (Kumlukoz Köyü)

Dr.Nurten SANCAK: Doktor (Erim Köyü)

Dr.Elif TEKOĞLU ERGÜN: Doktor (Binbaşıeminbey Köyü)

Dr.Hüseyin ÖZCAN: Doktor (Yurtbaşı Köyü)

Dr.Nebahat SİVRİKAYA: Doktor – Pendik/İstanbul

Dr.Bülent YAŞAR: Doktor – İstanbul

Dr.Yunus ÖZER: Aile Hekimi – İnegöl/Turgutalp Sağlık Ocağı (Taşkıran Köyü)

Dr.Atanur YILDIZ: Pratisyen Doktor – Emekli/Kocaeli (Arılı Köyü)

Dr.Ali YÜKSEL: İstanbul – Kadıköy İlçe Sağlık Müdür Yardımcısı (İncedere Köyü)

Dt.Ali Kemal YILMAZ: Diş Hekimi – İstanbul (Posof-Merkez)

Dt.Hakan SAYILIR: Ankara – Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Posof-Merkez)

Dt.Kemal BULUT: Diş Hekimi – Bursa/Yıldırım Kurtuluş Caddesi (Özbaşı Köyü)

Dt.Çiğdem ÖZEL: Diş Hekimi – Bursa (Uğurca Köyü)

Ecz.Fatoş EŞKİN ÇİFTÇİ: Eczacı – İzmir (Posof-Merkez)

Ecz.Barış SUCU: Eczacı – Ankara (Posof-Merkez)

Ecz.Begüm DEMİREL: Eczacı – Bursa (Posof-Merkez)

Ecz.Zülali DURMAZ: Eczacı – Setbaşı Eczanesi/Bursa (Aşıkzülali Köyü)

Ecz.Serpil AKÇAY: Eczacı – Akçay Eczanesi/Bursa (Aşıkzülali Köyü)

Ecz.Rahmi YILMAZ: Eczacı (Arılı Köyü)

Ecz.İkram DOĞRUEL: Eczacı – Ankara (Akballı Köyü)

Ecz.Murat AKDEMİR: Eczacı

Ecz.Serap ATAMAN SEVÜK: Eczacı – Antalya (Kalkankaya Köyü)

Ecz.Yaşar KOŞAR: Eczacı (Kalkankaya Köyü)

Ecz.Gülseren CANBAY: Eczacı – Ankara (Yeniköy)

Ecz.Yunus DÜNDAR: Eczacı – Dündar Eczanesi/Ardahan (Al Köyü)

Ecz.Onur KAYAER: Eczacı – Kars/Kayaer Eczanesi

Kenan ULAVUR: Veteriner Hekim – Elazığ (Posof-Merkez)

Kemal ÇANKAYA: Veteriner Hekim (Aşıkzülali Köyü)

Bülent KARAKELLE: Veteriner Hekim (Binbaşıeminbey Köyü)

Mahmut GÜNER: Veteriner Hekim – Posof (Binbaşıeminbey Köyü)

Ziyaettin ERDOĞAN: Veteriner Hekim – Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

Zekeriya DEMİR: Veteriner Hekim (Demirdöven Köyü)

Nihat YILMAZ: Veteriner Hekim – Posof (Sarıdarı Köyü)

Güneş TEKİN: Veteriner Hekim – Posof (Sarıdarı Köyü)

Yasin DEMİR: Veteriner Hekim (Kalkankaya Köyü)

Volkan DEMİREL: Veteriner Hekim - İzmir (Kır-Damala Köyü)

Kamber AKDENİZ: Veteriner Hekim (Kol Köyü)

Mahmut ERGİN: Veteriner Hekim (Kol Köyü)

Kamber ERGİN: Veteriner Hekim (Kol Köyü)

Ertaş ÇAKICI: Veteriner Hekim (Süngülü Köyü)

Kemal YAZICI: Veteriner Hekim - Ardahan (Yeniköy)

Ruhi BAYRAKTAROĞLU: Veteriner Hekim (Yaylaaltı Köyü)

Varol ELKILIÇ: Veteriner Hekim – Muğla Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (Asmakonak Köyü)

Herden AKYÜZ: Diyet Uzmanı (Çamyazı Köyü)

Turhan ALÜZÜM: Sağlık Memuru (Türkgözü Köyü)

Nurten ÇOLAK ALÜZÜM: Hemşire (Türkgözü Köyü)

Raşide BAYRAKTAR: Hemşire – Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi (Posof-Merkez)

Suay BAYRAKTAR ÖZDAMAR: Hemşire – Kocaeli/Başiskele Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Deniz EŞKİN: Hemşire (Posof-Merkez)

Filiz EŞKİN: Hemşire (Posof-Merkez)

Nevin KIZILDEMİR: Hemşire – Antalya (Posof-Merkez)

Nuran ÖLÇER: Hemşire – Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi (Posof-Merkez)

Zennegül YALÇIN: Hemşire – Bursa/Yıldırım Teleferik Sağlık Ocağı (Demirdöven Köyü)

Fatma BİLİCAN: Hemşire – Bursa/Yıldırım Akçağlayan Sağlık Ocağı (Gümüşkavak Köyü)

Hilal ERDEM: Hemşire – Eskişehir (Posof-Merkez)

Bilginur ERGÜN: Hemşire – Kars (Özbaşı Köyü)

Demet KURUKAYA: Hemşire (Süngülü Köyü)

Fatma KURUKAYA: Hemşire (Süngülü Köyü)

Sündüz GÜZEL: Hemşire (Süngülü Köyü)

Sevgi BAĞÇELİ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Saçgül KİRAZ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Fatma ATEŞ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Sevgi KARATAŞ: Hemşire (Süngülü Köyü)

Nurten ERDOĞAN: Hemşire (Binbaşıeminbey Köyü)

Filiz GÜNDÜZ: Hemşire (Yolağzı Köyü)

Sevgi TÜRKOĞLU: Hemşire (Aşıküzeyir Köyü)

Adalet AKPINAR: Hemşire (Aşıküzeyir Köyü)

Sevgi AKPINAR: Hemşire (Aşıküzeyir Köyü)

Pervin TAŞPINAR: Hemşire (Asmakonak Köyü)

Şenay BİLİCAN ÜZÜMCÜ: Hamşire – İstanbul Eyüp Devlet Hastanesi

Gülsenem BİLİCAN: Hemşire – Samsun Gazi Devlet Hastanesi (Kumlukoz Köyü)

Murat Kenan KÖSE: Laboratuar Teknikeri – Eskişehir Mihalıççık Gün Sazak İlçe Hastanesi (Posof-Merkez)

Evren AKPINAR: Laboratuar Teknisyeni – Posof Devlet Hastanesi (Türkgözü Köyü)

Sibel TAŞLI: Laboratuar Teknikeri – Erzurum (Al Köyü)

Nuray KARAGÖZ: Psikolog – Kars İl Sosyal Hizmetleri Müdürlüğü (Türkgözü Köyü)

Doğan GÜLTEKİN: Diyaliz Sağlık Teknikeri – Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Posof-Merkez)

Çiğdem GÜRLER: Medical Park Hastanesi Yazılım Destek Uzmanı (Armutveren Köyü)

Fuat AKMEN: Medikal Fizik Uzmanı – Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Binbaşıeminbey Köyü)

*****************************

GAZETECİ HEMŞEHRİLERİMİZ

Özer ÇAĞLAYAN: Trabzon TRT Basın ve Yayın Enformasyon İl Müdürü (Posof-Merkez)

Burhan ÖZKOŞAR: Fransa Hürriyet Gazetesi Temsilcisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Ümit ÖZEL: Dünya Gazetesi Edirne Bölge Temsilcisi (Asmakonak Köyü)

ErKan AKKUŞ: Kanaltürk Haber Müdürü (Türkgözü Köyü)

Emrah GÜLER: Bursa Gerçek Gündem Gazetesi Spor Müdürü (Türkgözü Köyü)

Ayhan EREN: 6 News (Haber 6) Bilgi İşlem Müdürü (Yolağzı Köyü)

Sinem DÖNMEZ: Cumhuriyet Gazetesi Yazarı (Türkgözü Köyü)

Alper TURGUT: TRT Ardahan Yurt Habarler Muhabiri – PSG Yazı İşleri Müdürü (Türkgözü Köyü)

Bilgehan DEMİR: Kanaltürk TV Boks Programı Sunucusu (Kalkankaya Köyü)

Önder DURAN: Bursa – İnegöl Genç Gazetesi Yazı İşleri Müdürü (Al Köyü)

Havva DEMİREL: Eskişehir Dünya Gazetesi Muhabiri (Posof-Merkez)

Kadir USANMAZ: Kırklareli Kırklar Haber Gazetesi Muhabiri (Posof-Merkez)

Erkan PEHLİVAN: Almanya Ebru Tv Görevlisi (Yeniköy)

Alper TEKEL: Almanya Zaman Gazetesi Muhabiri - STV Temsilcisi (Yeniköy)

Zeki PEHLİVAN: İstanbul Cihan Haber Ajansı Teknik Destek Direktörü (Yeniköy)

Ayhan ŞEKER: Fransa Kanal 7 Muhabiri (Yeniköy)

H.İbrahim ATAMAN: Kanal 7 Muhabiri – Posof (Demirdöven Köyü)

Mihrican DENİZ: İstanbul Yeni Umut Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni (Baykent Köyü)

İsmail ÇAKIR: Gazeteci – Almanya/Bergkamen (Al Köyü)

Yaşar ŞİMŞEK: Pendik Duyuru Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni (Kumlukoz Köyü)

İlhami ÖZTÜRK: Çağ Ajans Ankara Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni (Asmakonak Köyü)

Fırat PAŞAYİĞİT: STV Programı Sunucusu (Gönülaçan Köyü)

Ömer AYDIN: Yönetmen – Fransa Objektif Gazetesi Haber Müdürü (Kurşunçavuş Köyü)

Kadriye ŞENEL: TRT Program Yapımcısı (Çamyazı Köyü)

İbrahim ERDEM: Gazeteci/TRT – Rusya (Yolağzı Köyü)

Birsen ERDEM: Gazeteci (Yolağzı Köyü)

*****************************

 

 

 

 

 

 

SANATÇI HEMŞEHRİLERİMİZ

Ezgi MERT: THM Ses Sanatçısı (Arılı Köyü)

Nevzat ÇİFTÇİ: Bursa Karagöz Sanatçısı – Tiyatro Oyuncusu (Günlüce Köyü)

Erdem USANMAZ: Bağlama Sanatçısı (Posof-Merkez)

Ergümen ALTUN: Ressam (Savaşır Köyü)

Nihal MARTLI: Ressam

Mikail ERDOĞAN: Şeb-i Aruz Grubu Tanbur Sanatçısı

Hikmet ERDOĞAN: Şeb-İ Aruz Grubu Kanun Sanatçısı

Mertkan DOĞRUEL: Karikatürist (Al Köyü)

****************************

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ HEMŞEHRİLERİMİZ

Türker ATALAY: PHILIPS Marmara Bölge Müdürü (Türkgözü Köyü)

Taner ATALAY: ENKA Moskova Proje Müdürü (Türkgözü Köyü)

Mahmut YILMAZ: Kimkat Katı Yakıtlar Genel Koordinatörü (Posof-Merkez)

Olgun AKÇA: Sigorta Birim Merkezi HAYMER Birim Yöneticisi – İstanbul (Akballı Köyü)

Osman BULUT: Bursa MAKO Fabrikası Genel Müdürü (Özbaşı Köyü)

Nermin MUTLU: Onur Air Taşımacılık A.Ş Emekli Finansman Müdürü (Armutveren Köyü)

Kayhan MUTLU: Otel Müdürü – İngiltere/Londra (Armutveren Köyü)

Yücel AKYÜZ: Ankara Star GAP Otelleri Genel Müdürü (Çamyazı Köyü)

Atilla TAŞKIRAN: Fabrika Genel Müdürü – İstanbul (Posof-Merkez)

Cem AKKUŞ: Genel Müdür (Türkgözü Köyü)

Zekerya ATEŞ: Emekli Genel Müdür (Gönülaçan Köyü)

Bedel UĞURLU: Kocaeli Simtes Mühendislik Müdür Yardımcısı (Baykent Köyü)

Fikret AYDIN: İstanbul Galtek Galvano Kimyasalları Pazarlama Müdürü (Baykent Köyü)

Erdal ERGÜN: İzmir Mövenpick Hotel Mali İşler Müdürü (Özbaşı Köyü)

Oğuzhan ERGÜN: LCW Mağaza Müdürü (Özbaşı Köyü)

Enis ERGÜN: Abat Yapı Malzemeleri A.Ş.Genel Müdürü (Özbaşı Köyü)

Yalçın ERGÜN: Ariston A.Ş. Dış Ticaret Müdürü (Özbaşı Köyü)

Mehmet OĞUZ: İhlas Holding Almanya Koordinatörü

Orhan CESUR: Braven Firması Türkiye Sorumlusu (Kurşunçavuş Köyü)

Kenan ULAVUR: Elazığ İsaş Gıda Ltd.Şti. Genel Müdürü (Posof-Merkez)

Uğurtan TURGUT: İdol Mobilya İthalat İhracat Müdürü – Bursa/İnegöl (Türkgözü Köyü)

Sabit ERTÜRK: Ankara BİL-TEK Sınai Eğitim ve Danışmanlık Merkezi İşletme Yönetimi Uzmanı (Posof-Merkez)

Tayfun AYDINLI: Lefkoşa Oray Group ve Süperonline Genel Müdürü (Armutveren Köyü)

*****************************

EĞİTİM İDARECİSİ HEMŞEHRİLERİMİZ

Sebahattin ALTUN: Karaman İl Milli Eğitim Müdürü (Kalkankaya Köyü)

Atanur ÇAĞLAYAN: Balıkesir – Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü (Özbaşı Köyü)

Fatih BİLİCAN: Bilecik – Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü (Kol Köyü)

Adil AKKAYA: Kars İlköğretim Müfettişleri İl Başkanı (Doğrular Köyü)

Gökhan ERGÜN: TC. Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettişi (Özbaşı Köyü)

Orhan Gazi ÇAĞLAYAN: Diyarbakır – Kocaköy İlçe Halk Eğitimi Mekrezi Müdürü (Özbaşı Köyü)

Ümit UZUN: İzmir – Torbalı İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü (Posof-Merkez)

Selçuk ZEYREK: İzmir – Foça Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı (Yolağzı Köyü)

Yener ÇAYCI: İlköğretim Müfettişi – İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Çetin ÇAĞLAYAN: İlköğretim Müfettişi – İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Soner ATALAY: İlköğretim Müfettişi – Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Türkgözü Köyü)

Zeki BİLİCAN: İlköğretim Müfettişi – Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Gümüşkavak Köyü)

Enver DEMİR: İlköğretim Müfettişi – Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Kalkankaya Köyü)

Alparslan TEKEL: İlköğretim Müfettişi – Diyarbakır İl Milli eğitim müdürlüğü (Yeniköy)

Arif KARTAL: İlköğretim Müfettişi – Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Aşıkzülali Köyü)

Yasin DURAN: İlköğretim Müfettişi – Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Süngülü Köyü)

Remzi ÇAĞLAYAN: İlköğretim Müfettişi (Posof-Merkez)

Candan ERTÜRK: İlköğretim Müfettişi (Posof -Merkez)

Fatih KİRMAN: İlköğretim Müfettişi (Süngülü Köyü)

Suat TOPAL: Bursa – Yıldırım Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü (Yeniköy)

Arif ÇANKAYA: Zonguldak – Kdz.Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Öğretim Şube Müdürü (Çamyazı Köyü)

Ali TÜRKOĞLU: Antalya – Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü (Aşıküzeyir Köyü)

Hakkı ÖZGÜR: Kocaeli – Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Şube Müdürü

Osman ERDEM: Ardahan – Posof İlçe Milli Eğitim Müdürü (Yolağzı Köyü)
B. Mirza İNAN: Posof İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube müdürü (Merkez)
Reşattin ÜSTÜN: Posof İlçe M.E.M. Şube Müdürü (Doğrular)
Sezgin SEYHAN: Ardahan Öğretmen Evi Müdür Yard. (Merkez)

Şemseddim ATAMAN: Kars Eski İl Milli Eğitim Müdürü (Kalkankaya Köyü)

Av.Turgut ÖZTÜRK: TC.Milli Eğitim Bakanlığı Eski Özel Eğitim Kurumları Genel Müdür Baş Yardımcısı (Posof-Merkez)

Yaşar ÇAĞLAYAN: Balıkesir Necatibey Eğitim Enstitüsü Eski Müdürü (Posof-Merkez)

Bedir MERT: Kredi Yurtlar Kurumu Doğu Anadolu Eski Bölge Müdür Yardımcısı (Al Köyü)

Şükran BİÇER: Ardahan Şehit Er Serhat Şanlı Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi Müdürü

Erkan KAYNAR: Ardahan – Posof Halk Eğitim Merkezi Müdürü (Türkgözü Köyü)

Vahit ULGAR: Ardahan – Posof Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı (Kopuzlu Köyü)

Atilla ÇELİK: Ankara Farabi Lisesi Müdürü (Özbaşı Köyü)

Kemal ÖZDEMİR: Ankara – Keçiören Bağlum Lisesi Müdürü (Günlüce Köyü)

Vedat ATALAY: Ankara – Çankaya Türkiye Emlak Bankası İlköğretim Okulu Müdürü (Posof-Merkez)

Özdemir BAYDAR: Ankara – Keçiören Danışment Çiçekli İlköğretim Okulu Müdürü (Günlüce Köyü)

Fikret ÇELİK: Ankara Mimar Sinan Lisesi Müdür Baş Yardımcısı (Özbaşı Köyü)

Atilla ÇELİK: Ankara Anıttepe Lisesi Müdür Yardımcısı (Özbaşı Köyü)

Nevzat AKDENİZ: Ankara – Yenimahalle Mustafa Azmi Doğan Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı (Günlüce Köyü)

Özgür ÜLVAN: Ardahan – Posof Lisesi Müdürü (Çambeli Köyü)

Bülent IŞIK: Ardahan – Posof Anaokulu Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Fatih ÖZDEMİR: Ardahan – Posof Halitpaşa Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müdürü (Özbaşı Köyü)

Halit ÖZDEMİR: Ardahan – Posof Aşıkzülali İlköğretim Okulu Müdürü (Özbaşı Köyü)

Çağdaş Özgür UĞURLU: Ardahan – Posof Binbaşı Eminbey İlköğretim Okulu Müdürü (Posof-Merkez)

Selçuk GÜZEL: Ardahan – Posof Süngülü İlköğretim Okulu Müdürü (Süngülü Köyü)

Mehmedali ALTUN: Ardahan – Posof S.J.Onb.Erdal Sarıkaya İlköğretim Okulu Müdürü (Yeniköy)

Erengil ÖZTÜRK: Balıkesir Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdürü (Yeniköy)

Zafer ERDEM: Bursa – Mustafakemalpaşa Ticaret Meslek Lisesi Müdürü (Posof-Merkez)

Ayhan ERDOĞAN: Bursa – Osmangazi Lütfi Banuşoğlu İlköğretim Okulu Müdürü (Posof-Merkez)

Şeref ÇİFTÇİ: Bursa – İnegöl Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü (Al Köyü)

Turgut AKÇA: Bursa – İnegöl Alanyurt Fatih İlköğretim Okulu Müdürü (Akballı Köyü)

Fuat ALTUNBULAK: Bursa Özel Yıldız Dershanesi Müdürü (Sarıdarı Köyü)

Murat ÇAĞLAYAN: Bursa – Osmangazi Hürriyet Anadolu Lisesi Müdürü (Özbaşı Köyü)

Yazdan TAŞDEMİR: Bursa – İnegöl Dörtçelik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü (Kayınlı Köyü)

İshak DOĞAN: Bursa – İnegöl Mezit İlköğretim Okulu Müdürü (Alabalık Köyü)

Kubilay DEMİRHAN: Bursa – Yıldırım İhsan Dikmen 3 İlköğretim Okulu Müdürü (Demirdöven Köyü)

Şener ERDEM: Bursa – Yıldırım Fidyekızık İlköğretim Okulu Müdürü (Özbaşı Köyü)

Zakir ÖZDEMİR: Bursa – İnegöl Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı (Özbaşı Köyü)

Ferman KARATAŞ: Bursa – İnegöl Şakir Lakşe İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Aşıküzeyir Köyü)

Seyyar KARATAŞ: Bursa – İnegöl 80.Yıl Mesudiye İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Aşıküzeyir Köyü)

Reşat BALCI: Bursa – İnegöl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Taşkıran Köyü)

Seçkin ACAR:Bursa – İnegöl 19 Mayıs İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Armutveren Köyü)

Cahat GÜZEL: Bursa – İnegöl Hacer Salih Yıldız İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Süngülü Köyü)

Erdoğan ERDEM: Bursa – İnegöl Çitli Nihat Korkmaz İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Baykent Köyü)

Durmuş KARADENİZ: Bursa – İnegöl Mezit Kurşunlu İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Süngülü Köyü)

Asım AKÇAY: Bursa – Nilüfer Cavit Çağlar İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Gönülaçan Köyü)

Turgut BAŞKENT: Bursa – Nilüfer Canaydın İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Gönülaçan Köyü)

Köksal ÖZKOŞAR: Bursa – Osmangazi Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Eminbey Köyü)

Necati ÇİFTÇİ: Bursa – Yıldırım Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Baş Yardımcısı (Akballı Köyü)

İlhan ÖZTÜRK: Bursa – Yıldırım İŞGİR İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Baykent Köyü)

Yasemin ÇİFTÇİ: Bursa – Yıldırım Mümin Gençoğlu 2. İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Asmakonak Köyü)

Abdullah KARATAŞ: Bursa – Yıldırım Dörtçelik İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Gürarmut Köyü)

Yalçın YILMAZ: Erzurum Maksut Efendi İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı

Ufuk Işık ŞANAL: Ezrurum – Horasan M.Fehmi Bilge İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Aşıkzülali Köyü)

İbrahim GÜNGÖR: Gaziantep – Oğuzeli Yazır Köyü Fevziye Polat İlköğretim Okulu Müdürü (Posof-Merkez)

Gürhan KURUKAYA: İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü (Süngülü Köyü)

Ümit Yaşar ÇELİK: İstanbul – Esenler Fatih Dershanesi Müdürü (Özbaşı Köyü)

Faruk GÜLTEKİN: İstanbul – Ümraniye Hasan Tahsin İlköğretim Okulu Müdür Baş Yardımcısı (Posof-Merkez)

Fevzi BİLİCİ: İstanbul – Küçükçekmece Halkalı Doğa İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı

Celal KAYA: Kahramanmaraş 125.Yıl İlköğretim ve İş Okulu Müdürü (Çamyazı köyü)

Selçuk AKGÜN: Kars Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Kemal DAŞDEMİR: Kars – Selim Atatürk YİBO Müdür Baş Yardımcısı (Süngülü Köyü)

Ersin AKKAR: Kars Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)

Serkan DEMİREL: Kars Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı (Kır-Damala Köyü)

Mustafa TAŞPINAR: Kilis – Polateli Öncüpınar İlköğretim Okulu Müdürü (Günlüce Köyü)

Cevdet KAYA: Kocaeli – Kartepe Yıldız Entegre Ticaret Meslek Lisesi Müdürü (Kaleönü Köyü)

Burak YILDIZ: Kocaeli – Gebze Eskihisar Özel Mucize Eğitim Merkezi Müdürü (Sarıdarı Köyü)

Bülent ÖZCAN: Kocaeli – Çayırova Mustafa Necati İlköğretim Okulu Müdürü (Demirdöven Köyü)

Cantürk ŞANAL: Kocaeli – Derince Fatih İlköğretim Okulu Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Nusret ÇİFTÇİ: Kocaeli – Körfez İgsaş İlköğretim Okulu Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Savaş ŞANAL: Kocaeli – Gebze Lisesi Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

İslam YAZICI: Kocaeli – Gebze Anadolu Lisesi Müdür Baş Yardımcısı (Yeniköy)

Kemal GÜRLER: Niğde – Bor Kılıçlar İlköğretim Okulu Müdürü (Kalkankaya Köyü)

Hakkı BALCI: Okul Müdürü – Sakarya (Akballı Köyü)

Seher KULEİN: Samsun SCB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü

Taner ASLAN: Samsun – Canik Tuzaklı Köyü İlköğretim Okulu Müdürü

Enver UĞURLU: Zonguldak – Karadeniz Ereğli Vesile Dikmen İlköğretim Okulu Müdürü (Baykent Köyü)

Ünal AVCI: Zonguldak – Çatalağzı Çok Programlı Lisesi Müdürü (Yeniköy)

*****************************

ASKERİ ÜST DÜZEY HEMŞEHRİLERİMİZ

Tuğg.Gültekin ÜZÜM: Tuğgeneral (Kalkankaya Köyü)

Dz.Kur.Alb.Nihat ALTUNBULAK: Deniz Kumay Albay – İzmir (Sarıdarı Köyü)

Kur.Alb.Erdinç SOYAK: Genel Kurmay Başkanlığı (Doğrular Köyü)

Kur.Alb.Yaşar KURTULUŞ: Emekli Kurmay Albay (Binbaşıeminbey Köyü)

Kur.Alb.Ali TOPÇU: Emekli Kumay Albay (Söğütlükaya Köyü)

Kur.Alb.Yavuz BULUT: Kurmay Albay (Alabalık Köyü)

Yrb.Ercan SOYAK: Yarbay – Kara Kuvvetleri Komutanlığı (Doğrular Köyü)

Alb.Şemsettin YÜKSEL: Jandarma Albayı (Posof-Merkez)

Alb.Mete ÇOLAK: Hava Albayı (Posof-Merkez)

Alb.Fehim ÇAĞLAYAN: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Memedali ERTÜRK: Emekli Albay (Posof-Merkez)

Alb.Cem AKTAŞ: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Kibar AKTAŞ: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Dursunali AYGÜN: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Ahmet ACAR: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Nizamettin ACAR: Albay (Posof-Merkez)

Alb.Hikmet GÜNEY: Emeki Albay – Milli Savunma Müfettişi (Binbaşıeminbey Köyü)

Alb.Rasim OLŞEN: Emeki Albay (Binbaşıeminbey Köyü)

Alb.Yılmaz KURTULUŞ: Emekli Albay (Binbaşıeminbey Köyü)

Alb.Fikret AKDENİZ: Öğretmen Albay (Günlüce Köyü)

Alb.Fahri ATABAŞ: Albay – Rahmetli (Süngülü Köyü)

Alb.Bahadır ÖZEL: Albay – Burhaniye/Balıkesir (Türkgözü Köyü)

Alb.Zafer ÖZDEMİR: Öğretmen Albay – Balıkesir(Türkgözü Köyü

Alb.Ersoy GÜNDÜZ: Piyade Albay – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Alb.Adnan ŞANLI: Albay (Kopuzlu Köyü)

Alb.Ufuk AKÇA:Albay (Akballı Köyü)

Alb.Osman ERDOĞAN: Albay – Emekli/Posof (Aşıkzülali Köyü)

Alb.Cavit KÖKTEN: Albay (Aşıkzülali Köyü)

Alb.Yusuf ÇELİK: Albay (Baykent Köyü)

Alb.Ramiz ÇELİK: Albay (Baykent Köyü)

Alb.Zerafettin ÖNER: Albay – Emekli/Ankara (Çakırkoç Köyü)

Alb.İsfendiyar ÖNDER: Albay – Emekli/Ankara (Çakırkoç Köyü)

Alb.Mükerrem ERBAŞ: Albay (Gönülaçan Köyü)

Alb.Suat CİHANGİR: Albay (Kayınlı Köyü)

Alb.Fevzi TAŞÇI: Albay (Kır-Damala Köyü)

Aydemir YAŞAR: Subay/Emekli – Ankara (Taşkıran Köyü)

İbrahim Bora YÜKSEL: Plot – Şehit (Posof-Merkez)

Kıd.Üst.Yeşer SAYGILI: Kıdemli Üstteğmen – Ankara (Posof-Merkez)

Sedat SAYGILI: Astsubay – Kars/Merkez (Posof-Merkez)

Şener ÇELİK: Piyade Yüzbaşı (Arılı Köyü)

Murat GÜLER: Binbaşı – Ankara (Türkgözü Köyü)

Kayhan TURAN: Piyade Yüzbaşı – Kabil/Afganistan (Türkgözü Köyü)

Ahmet KARANFİL: Deniz Astsubay – Gölcük/Kocaeli (Türkgözü Köyü)

Ercüment GÖKKAYA: Deniz Astsubay – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Ali Erkan ÖZDEMİR: Astsubay – Manisa (Türkgözü Köyü)

Yusuf ULUTAŞ: Hava Astsubay – Kayseri (Türkgözü Köyü)

Mehmet ÖNAL: Jandarma Kd.Astsubay – Emekli/Bodrum-Yalıkavak (Al Köyü)

Nuri Kemal ÇOLAK: Jandarma Genel Komutanlığı Personel Şube Müdürü (Posof-Merkez)

*****************************

EMNİYET MENSUBU ÜST DÜZEY GÖREVLİ POSOFLU HEMŞEHRİLERİMİZ

Necati BİLİCAN: Türkiye Eski Emniyet Genel Müdürü (Özbaşı Köyü)

Rafet Ufuk ÖNDER: Emniyet Genel Müdürlüğü İnterpol Daire Başkanı (Asmakonak Köyü)

Ayhan KOÇ: Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcısı (Yeniköy)

İsa ÇİFTÇİ: Kars İl Emniyet Müdürülüğü Muhabere Elektronik Şube Müdürü (Özbaşı Köyü)

Kibar GÜNDÜZ: Kilis Eski İl Emniyet Müdürü – Rahmetli Oldu (Türkgözü Köyü)

Ayhan SAYGILI: İzmir – Aliağa İlçe Emniyet Müdürü (Posof-Merkez)

Melike YILMAZ: Emniyet Müdürü (Posof-Merkez)

Tuncer AVCI: I. Sınıf Emniyet Müdürü (Türkgözü Köyü)

Ertuğrul AYDIN: Emniyet Müdürü – Emekli/Bursa (Türkgözü Köyü)

Köksal AVCI: Emniyet Müdürü (Yeniköy)

Kemal GÜNGÖR: Emniyet Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Yılmaz GÜNGÖR: Emniyet Müdürü (Aşıkzülali Köyü)

Temindar ERGÜN: Emniyet Müdürü – Rahmetli Oldu (Özbaşı Köyü)

İsmet ÇELİK: Emniyet Amiri – Emekli (Özbaşı Köyü)

Necati ÇAYCI: Trafik Başkomiseri – Emekli/İstanbul (Posof-Merkez)

Cevdet AŞKIN: Başkomiser – Bursa İl Emniyet Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Necati EŞKİN: Başkomiser – Rahmetli Oldu (Posof-Merkez)

Tuncay ERTÜRK: Başkomiser/Emekli – Bursa (Posof-Merkez)

Orhan ERGÜN: Başkomiser – Ankara (Posof-Merkez)

Hasan AVCI: Komiser – İstanbul (Yeniköy)

Dursun ALAGÖZ: Trafik Emniyet Amiri/Emekli – Bursa (Demirdöven Köyü)

Reis YILMAZ: Başkomiser (Sarıdarı Köyü)

Metin SOYDEMİR: Başkomiser – İstanbul (Asmakonak Köyü)

Yılmaz YILMAZ: Başkomiser (Doğrular Köyü)

Cengiz ŞAHİN: Başkomiser/Emekli (Çamyazı Köyü)

Cevdet ZEYREK: Başkomiser/Emekli (Yolağzı Köyü)

İlhan AVCI: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

Cengiz AVCI: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

İlhan GÜMÜŞ: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

Tacettin ORHAN: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

İlhan SÖNMEZ: Başkomiser (Türkgözü Köyü)

Fevzi GÜNDOĞDU: Başkomiser (Gönülaçan Köyü)

Ünsal ÖZTÜRK: Başkomiser – Emekli/Aydın

Mansur DURAK: Başkomiser (Gönülaçan Köyü)

Yener İŞBECER: Başkomiser (Gönülaçan Köyü)

Enis İŞBECER: Başkomiser – Emekli/Bursa (Gönülaçan Köyü)

Sıtkı ULUDAĞ: Başkomiser (Aşıkzülali Köyü)

Şerafettin CENGİZ: Başkomiser – Emekli/İstanbul (Al Köyü)

*****************************

BANKA YÖNETİCİLERİMİZ

Yasin YALÇIN: Garanti Bankası Emekli Bireysel Bankacılık Akdeniz Bölge Müdürü (Özbaşı Köyü)

Av.Hilmi TEKOĞLU: Garanti Bankası Genel Müdür Müşaviri (Binbaşıeminbey Köyü)

Adem Özer EŞKİN: Ziraat Bankası Müfettişi – Ankara (Posof-Merkez)

Nihat UZUN: Ziraat Bankası Müfettişi – Ankara (Posof-Merkez)

Gökhan TURAN: Halk Bankası Müfetişi – Bursa (Türkgözü Köyü)

Hakan TURAN: Vakıflar Bankası Denetmeni – Bursa (Türkgözü Köyü)

Mustafa Bilge ERDOĞAN: Bursa Ziraat Bankası Heykel Şubesi Uzman Yardımcısı (Posof-Merkez)

Alper YILDIZ: İzmit Merkez Finans Bankası Müdürü (Türkgözü Köyü)

Murat GÖGTAŞ: Ankara – Ulucanlar Akbank Şube Müdürü (Gönülaçan Köyü)

Erdinç ÖZTÜRK: Finans Bank Şube Müdürü – İstanbul (Uğurca Köyü)

Öznur ÖZTÜRK: İstanbul – Yeşilköy HSBC Banka Şubesi Müdür Yardımcısı (Posof-Merkez)

Emrah EKİNCİ: KKTC – Lefkoşe HSBC Banka Şubesi Müdür Yardımcısı (Türkgözü Köyü)

Orhan ERMEN: Banka Müdür Yardımcısı – Ziraat Bankası/Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Muhsin KAYA: Yapı Kredi Bankası Operasyon Yönetmeni – Emekli
(Özbaşı Köyü)

Dilaver YALÇIN: Garanti Bankası Bireysel Bankacılık Yönetmeni – Emekli (Özbaşı Köyü)

Muammer EKİNCİ: Banka Müdür Yardımcısı Emekli/Balıkesir (Türkgözü Köyü)

Atilla TURGUT: Emekli İller Bankası Kontrol Şube Müdürü (Türkgözü Köyü)

Fezayir ŞANLI: Halk Bankası Şefi – Bursa (Yeniköy)

Zeki ERTÜRK: Banka Müdürü – Emekli/Kocaeli (Posof-Merkez)

Mustafa ÇAĞLAYAN: Banka Müdürü (Posof-Merkez)

Cemal DURGUN: Banka Müdürü (Al Köyü)

Özlem GÜNGÖR: Denizli – Sarayköy Halk Bankası Müdür Yardımcısı (Al Köyü)

Oktay SOLMAZ: Banka Müdürü – Ankara (Çambeli Köyü)

Soner BALCI: Akbankası Şube Müdürü – İstanbul (Akballı Köyü)

Zülali ÖZTÜRK: Banka Müdürü (Akballı Köyü)

Aydın AKÇA: Banka Müdürü (Akballı Köyü)

Temel AKÇAY: Banka Müdürü (Baykent Köyü)

Haydar ÖZTÜRK: Banka Müdürü – Emekli/Ankara (İncedere Köyü)

İhsan BİLİCİ: Banka Müdürü – Emekli/Ankara (İncedere Köyü)

Merdali TÜTER: Banka Müdürü (İncedere Köyü)

Orhan ERMEN: Banka Müdür Yardımcısı – Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Cengiz MERT: Banka Müdürü (Günlüce Köyü)

Yavuz SUBAŞI: Banka Müdürü (Günbatan Köyü)

Ulgar ESENOĞLU: Banka Müdür Yardımcısı – Emekli (Özbaşı Köyü)

Bilge ALTUNBULAK: Banka Operatörü – Vakıflar Bankası/Bursa (Sarıdarı Köyü)

Yalçın MERT: İzmir – Konak İş Bankası Şubesi Müdürü (Al Köyü)

Celil Sayhan MUTLU: Yapı ve Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı (Armutveren Köyü)

*****************************

SPORCU – SPOR YÖNETİCİSİ HEMŞEHRİLERİMİZ

Av.Öztürk YAZICI: Bursaspor Hukuk İşleri Sorumlusu (Yaylaaltı Köyü)

Yurdaer EKİCİ: Bursa – İnegöl Kocatepe Spor Kulüb Başkanı (Gümüşkavak Köyü)

Hakan ERGÜL: Bursa – İnegöl Kocatepe Spor Kulüb Başkan Vekili (Uluçam Köyü)

Caner ERGÜL: Bursa – İnegöl Kocatepe Spor Kulüb Asbaşkanı (Çambeli Köyü)

Ümmet KAYA: Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonu (Çayırçimen Köyü)

Erkan ÜLVAN: Üniversiteler Arası Dünya Güreş Şampiyonu (Çambelei Köyü)

Ertuğrul ERGEZEN: Milli Boksör (Armutveren Köyü)

Sezgin ÖZALP: Antrenör – Bursaspor

Akın YEŞİLYURT: Futbolcu – Gebze (Çamyazı Köyü)

H.İbrahim ATAMAN: Taekwondo Antrenörü (Demirdöven Köyü)

Orhan BİLİCAN: Belçika Yük Kaldırma (Powerlifting) Milli Takımı Sporcusu (Çamyazı Köyü)

Muhammet BİLİCAN: Belçika Yük Kaldırma (Powerlifting) Milli Takımı Sporcusu (Çamyazı Köyü)

*****************************

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ – DERNEK YÖNETİCİSİ HEMŞEHRİLERİMİZ

Akın KARADENİZ: ÂLİMDER Genel Başkanı (Süngülü Köyü)

İlhan MERT: Kars Türk-Eğitimsen Şube Sekreteri (Al Köyü)

Bekir KALE: Türkiye Şairler Birliği Genel Başkanı (Armutveren Köyü)

Tuncel TURGUT: Ankara (Türkgözü Köyü)

Yazdan YAZICI: Kocaeli – Gebze Petrol-İş BASF İşyeri Temsilcisi (Yeniköy)

Şener UĞURLU: Belçika – Anvers Genç Türkler Derneği Başkanı

İhsan BİLGİLİ: Bursa AYŞAD Başkanı (Kayınlı Köyü)

Ahmet YELBAŞ: Fransa – Bordeaux Türk Kültür Merkezi Başkanı (Binbaşıeminbey Köyü)

Evsel BİLİCAN: Fransa – Bordeaux Cenaze Nakil Fonu Başkanı (Kumlukoz Köyü)

Burhan ÖZKOŞAR: Dünya Ahıska Türkleri Birliği Avrupa Birliği Temsilcisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Fevzi AYDIN: Fransa – Strazbourg Cojep Eğitim Merkezleri Başkanı (Kurşunçavuş Köyü)

Nihat ÖZTÜRK: Belçika – Tilburg Türk Kültür Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi (Aşıküzeyir Köyü)

Nevzat KARATAŞ: İstanbul DİSK Genel İş Sendikası Anadolu Yakası 2 Nolu Şube Başkanı (Çayırçimen Köyü)

Cuma YILMAZ: İstanbul DİSK Emekli Sen 3 Nolu Şube Sekreteri

İlminur BİLGİ YİĞİTOĞLU: Bursa Usta Öğreticiler Derneği Başkanı (Kalkankaya Köyü)

Gönül ÇİFTÇİ İNANMIŞIK: Bursa Teleferik Halk Meclisi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi (Günlüce Köyü)

Yasin YALÇIN: Antalya Kars Ardahan Iğdır Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi (Özbaşı Köyü)

Başyürek ALTIN: Eğitim-Sen Merkez Genel Basın Yayın Sekreteri

Seddi ÇELİK: Türkiye Hentbol Federasyanu Merkez Hakem Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi

Hilmi ŞANLI: Türkiye Diyanet Vakıf-Sen Bursa Şubesi Başkanı (Kopuzlu Köyü)

Yılmaz Serhat BALCI: Bilceik Üniversiteliler Topluluğu Derneği Başkan Yardımcısı (Taşkıran Köyü)

Okyay KARATAŞ: Belçika Çağdaş Dernekler Federesyonu Başkanı (Türkgözü Köyü)

Selim ÇELİK: Zonguldak Ardahanlılar Derneği Başkanı (Günlüce Köyü)

Yakup AKSEL: Türkiye Jeoloji Mühendisleri Odası Ardahan İl Temsilcisi (Süngülü Köyü)

Fikret AKYÜZ: İzmir Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı (Doğrular Köyü)

Orhan VURAL: Fransa/Bordeaux – Flers Türk Kültür Derneği Başkanı (Asmakonak Köyü)

Özcan KURİ: Almanya – Dortmund IGMG RUHR-A Bölge Başkanı (Süngülü Köyü)

Bilgivar ERGÜN: Bursa KESK Büro Emekçileri Sendikası Şube Sekreteri (Özbaşı Köyü)

Dr.Kasım TURGUT: Türk İdareciler Derneği Genel Yayın Yönetmeni (Söğtlükaya Köyü)

Fevzi DÜLGER: Bursa – İnegöl Ticaret Sanayi Odası 20.Meslek Komitesi Başkanı (Gümüşkavak Köyü)

Özgür ÖZTÜRK: Bursa – İnegöl Ticaret Sanayi Odası 20.Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı (Taşkıran Köyü)

Dr.Arzu ERBİLİCİ: Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi Veznedar Üyesi (Armutveren Köyü)

Dt.Savcı RİCALOĞLU: Türk Dişhekimleri Birliği Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi (Posof-Merkez)

Av.Ufuk EKİNCİ: Kocaeli KAISİAD Başkanı (Armutveren Köyü)

Şemsettin UĞURLU: Belçika Müslümanlar Temsil Kurumu (Executif) Genel Başkanı (Özbaşı Köyü)

Ecz.Yunus DÜNDAR: Eczacı Odası Ardahan il Temsilcisi (Al Köyü)

Özdoğan DURMAZ: Bursa – İnegöl Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi

Av.Hikmet YÜCEL: Zonguldak Barosu Denetleme Kurulu Üyesi (Arılı Köyü)

Mehmet OĞUZ: Ahıskalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı

Cemal KILIÇOĞLU: Hak-Sen Bursa İl Başkanı (Aşıkzülali Köyü)

Enver ÖNDER: Tüm Öğrenci Velileri Dayanışma Derneği Başkanı (Aşıkzülali Köyü)

Erol KÖKTEN: Isparta Eğitim-Sen İl Temsilciliği Başkanı (Aşıkzülali Köyü)

Mustafa ÇINAR: Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikası Mersin İl Temsilcisi

Ayhan ÇANKAYA: İnegöl Elektrik Elektronik ve Benzerleri Odası Yön.Kur.Üyesi

Rahim KÖKTEN: Eskişehir – Çifteler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı (Aşıkzülali Köyü)

Erdoğan KÖKTEN: Eskişehir – Çifteler Birlik Otobüsleri Yönetim Kurulu Başkanı (Aşıkzülali Köyü)

Okyay KARATAŞ: Belçika Çağdaş Dernekler Federesiyon Başkanı (Türkgözü Köyü)

Bülent ÇAYCI: Ankara SHÇEK Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi (Posof-Merkez)

Mehmet Çağrı MERT: İstanbul Türk Ocağı Gençlik Kolları Başkanı (Al Köyü)

*****************************

YAZAR OLAN HEMŞEHRİLERİMİZ

Burhan ÖZKOŞAR: Gazeteci Yazar (Binbaşıeminbey)

Yaşar ÇAĞLAYAN: Eğitimci Tarihçi Yazar (Posof-Merkez)

Şener USANMAZ: Eğitimci Yazar – Şair (Posof-Merkez)

Turgay USANMAZ: Eğitimci Yazar – Şair (Posof-Merkez)

Dr.Ahmet OCAK: İlahiyatçı Yazar (Kumlukoz Köyü)

Nevrettin ULUDAĞ: Şair-Yazar (Al Köyü)

Yunus ZEYREK: Tarih Edebiyat Araştırmacısı – Yazar (Yolağzı Köyü)

Hafız AKSEL: Araştırmacı Yazar (Süngülü Köyü)

Fehmi BAYRAKTAROĞLU: Eğitimci Yazar (Yaylaltı Köyü)

Ahmet ACAR: Araştırmacı Yazar (Posof-Merkez)

Doç.Dr.Öztürk EMİROĞLU: Eğitimci Yazar (Al Köyü)

Ensar Turgut TEKİN: Eğitimci Yazar – Aydın/Söke (Sarıdarı Köyü)

Maksut CİHANGİR: Eğitimci Yazar (Kalkankaya Köyü)

Nihat DOĞRU: Eğitimci Tarihçi Yazar (Doğrular Köyü)

İlhami ÖZTÜRK: Eğitimci Yazar (Asmakonak Köyü)

Şemsettin ATAMAN: Eğitimci Yazar/Şair (Kalkankaya Köyü)

Suca DÜNDAR: Şair Yazar (Al Köyü)

Cemil BULUT: İlahiyatçı Yazar (Sarıdarı Köyü)

Ali Fuat AZGUR: Hukukçu Yazar (Posof-Merkez)

Bekir KALE: Şair Yazar (Armutveren Köyü)

Ömer AYDIN: Gazeteci Yazar (Kurşunçavuş Köyü)

Zekeriya BULUT: Eğitimci Yazar (Özbaşı Köyü)

Kazım IŞIK: Eğitimci Yazar (Derindere Köyü)

Şener KAYA: Şair Yazar (Yeniköy)

 

 

BAKANLIKLARDA GÖREVLİ ÜST DÜZEY HEMŞEHRİLERİMİZ

Dilek ERDEM. Kültür ve Turzm Bakanlığı Özel Kalem Müdürü: (Posof)
Erdal ERDEM: Maliye Bakanlığı Gelir Uzmanı Denetmen (Posof)
Dr.Kasım TURGUT: TC. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi (Söğtlükaya Köyü)

Bülent ÇAYCI: TC. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı (Posof-Merkez)

Dr.Hüseyin DEMİREL: TC. Sağlık Bakanlığı Stratejik Yönetim ve Planlama Daire Başkanı (Posof-Merkez)

Gökhan ERGÜN: TC. Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettişi (Özbaşı Köyü)

İlhan AKDENİZ: TC. Savunma Bakanlığı Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdür Yardımcısı (Kol Köyü)

Mehmet ÖZTÜRK: TC. Savunma Bakanlığı Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Müfettişi (Aşıkzülali Köyü)

Nazım BİLİCAN: TC. Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Kontrol Genel Müdürü (Özbaşı Köyü)

Laçin AKÇAY: TC. Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü Makine İkmal Daire Başkanı

Nurettin ÇELİK: TC. Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı Müşaviri (Baykent Köyü)

Tamer YILDIZ: TC. Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müfettişi (Posof-Merkez)

Burhan EREN: TC. Sanayi Bakanlığı Müfettişi (Yolağzı Köyü)

İlhan ÖZDAŞ: TC. Enerji ve Tabii Koruma Bakanlığı İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Kol Köyü)

Nusret Polat POSOFLU: TC. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdür Yardımcısı (Armutveren Köyü)

Zafer AĞYAR: TC. Başbakanlık TÜİK Uzmanı (Aşıkzülali Köyü)

Ercan ÇAKAL: TC. Başbakanlık Kamu İhale Kurulu Başkanlığında Şef (Türkgözü Köyü)

Öznur AYAZ: TC. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı Sakatlık İndirimi Şube Müdürü (Eminbey Köyü)

Yener GÜNGÖR: TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı (Aşıkzülali Köyü)

Selim GÜNGÖR: TC. Adalet Bakanlığı Teknik İşler Daire Başkanlığı Makina Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Cengiz GÜNGÖR: TC. Adalet Bakanlığı Buca Cezaevi Saymanı (Aşıkzülali Köyü)

Zafer BAŞÇI: TC. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı (Gönülaçan Köyü)

Kamil Kazım COŞKUN: TC.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Kontrolörü (Al Köyü)

Saadettin EREN: TC.Tarım ve Köyişleri Bakanlığı TAGEM İdari ve Mali İşler Şube Müdürü (Armutveren köyü)

Kemal EREN: TC.Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müfettişi

Mesut UĞURLU: TC.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Müfettişi (Özbaşı Köyü)

*****************************

MÜHENDİS – MİMAR HEMŞEHRİLERİMİZ

Çalışkur ATALAY: Maden Jeoloji Yüksek Mühendisi – Rahmetli Oldu (Posof-Merkez)

Yavuz YILMAZ: Yüksek Elektrik Mühendisi – İstanbul/Emekli (Posof-Merkez)

Yavuz ACAR: Yüksek Orman Mühendisi – Rahmetli Oldu (Posof-Merkez)

Kenan ULAVUR: Uzman Ziraat Mühendisi – Elazığ (Posof-Merkez)

Naci TAŞKIRAN: Ziraat Mühendisi – Yalova Tarım İl Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Levent DEMİREL: İnşaat Mühendisi – Ankara İl Bayındırlık Müdürlüğü (Posof-Merkez)

Kamalettin ATALAY: Maden Mühendisi – İzmir/Aliağa (Posof-Merkez)

Aydın KARADAĞ- Makine Mühendisi- İstanbul- İETT Genel Müdürlüğü

Konur ATALAY: Makine Mühendisi – Ankara/Emekli (Posof-Merkez)

Caner ÖZTÜRK: Elektirk Elektronik Mühendisi – İstanbul/AKSA Jeneratör (Posof-Merkez)

Ferhat Ferhan ÖZGEN: Biyomedikal Mühendisi – İstanbul (Posof-Merkez)

Belgin ÇAKICI: Fizik Mühendisi (Posof-Merkez)

Özkan SAYILIR: İnşaat Mühendisi – Bursa (Posof-Merkez)

Devrim SAYILIR: Harita Mühendisi – Fas (Posof-Merkez)

Erkan SAYILIR: İnşaat Mühendisi – Bursa/İnegöl (Posof-Merkez)

Yudum USANMAZ: Ziraat Mühendisi – Bursa/İnegöl (Posof-Merkez)

Mahmut YILMAZ: Elektrik Mühendisi (Posof-Merkez)

Sabit ERTÜRK: Makine Mühendisi (Posof-Merkez)

Galip ERTÜRK: Elektrik Mühendisi (Posof-Merkez)

Adnan ERTÜRK: Makine Mühendisi (Posof-Merkez)

Çetin DEMİRKIRAN: Ziraat Mühendisi – İstanbul – Eyüp Belediyesi (Posof-Merkez)

Alper ÇOLAK: Orman Mühendisi (Posof-Merkez)

Secaattin AYGÜN: Mühendis – Rahmetli Oldu (Posof-Merkez)

Yusuf KARTAL: Ziraat Mühendisi – Rahmetli Oldu (Posof-Merkez)

Necmi SUCU: İnşaat Mühendisi – Ankara (Posof-Merkez)

Çağdaş KAPLAN: Elektrik Elektronik Mühendisi (Posof-Merkez)

Mustafa Murat ATALAY: Elektrik-Elektronik Mühendisi – İstanbul (Posof-Merkez)

Barkım Buğra SUCU: Elektronik Mühendisi – Ankara (Posof-Merkez)

Mehmet Salih ERTÜRK: Ziraat Mühendisi – Ankara (Posof-Merkez)

Savaş UZUN: Orman Mühendisi – Posof (Posof-Merkez)

Özgün Emre UĞURLU: Mekatronik Mühendisi – İstanbul (Posof-Merkez)

Yavuz GÜLTEKİN: Seramik Mühendisi – İstanbul (Posof-Merkez)

Muhammet ÇAĞLAYAN: Mühendis – İstanbul (Posof-Merkez)

Nezih BALCI: Uçak Mühendisi – Eskişehir (Akballı Köyü)

Mesut BALCI: Bilgisayar Mühendisi (Akballı Köyü)

Uğraş BALCI: Elektronik Haberleşme Mühendisi – Telokom Genel Müdürlüğü (Akballı Köyü)

Nurhayat ERGÜN: Orman Mühendisi – Erzurum İl Çevre ve Orman Müdürlüğü (Al Köyü)

Şentürk ÖNAL: İnşaat Mühendisi – Bodrum/Yalıkavak (Al Köyü)

Mustafa Salih GÜNGÖR: Makine Mühendisi – Muğla/Dalaman (Al Köyü)

Perihan CENGİZ: Elektrik Mühendisi – Kanada (Al Köyü)

Neşe COŞKUN: İnşaat Mühendisi (Al Köyü)

Barbaros DOĞRUEL: Kimya Mühendisi – İstanbul (Al Köyü)

Mehmet APAYDIN: İnşaat Mühendisi – Bursa (Al Köyü)

Adnan YAĞMUR: İnşaat Mühendisi – Ankara Büyükşehir Belediyesi (Al Köyü)

Atalay YAĞMUR: Kimya Mühendisi – Emekli/Kocaeli (Al Köyü)

Cemil BULUT: Yüksek Orman Mühendisi (Alabalık Köyü)

Zafer BULUT: Makine Mühendisi (Alabalık Köyü)

Hamza YILMAZ: Elektrik Mühendisi (Alabalık Köyü)

Bülent BULUT: Elektirk – Elektronik Mühendisi – Kocaeli (Alabalık Köyü)

Sabri BAYRAKTAR: Harita Mühendisi (Arılı Köyü)

Cengiz YILMAZ: Elektrik Mühendisi – İstanbul (Arılı Köyü)

Fatih ERGEZER: Makine Mühendisi (Armutveren Köyü)

Volkan GÜNLER: İnşaat Mühendisi – Bursa/İnegöl (Armutveren Köyü)

Sertaç ERBİLİCİ: Kimya Mühendisi (Armutveren Köyü)

Nuri AYDINLI: Metalurji ve Malzeme Mühendisi (Armutveren Köyü)

Tayfun AYDINLI: Bilgisayar Mühendisi – Lefkoşa/KKTC (Armutveren Köyü)

Doğan GÜRLER: Makina Mühendisi – Ordu (Armutveren Köyü)

Eylem ÖZEL BAKUER: Jeoloji Mühendisi (Asmakonak Köyü)

Murat SAYDEMİR: Mimar – Bof Design Ltd.Şti. (Asmakonak Köyü)

Apdullah TÜRKOĞLU: Maden Mühendisi (Aşıküzeyir Köyü)

Göksel BİLİCAN: Yüksek İnşaat Mühendisi – Almanya/Herne (Aşıkzülali Köyü)

Volkan EVNİ: Metalurji ve Malzeme Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Zafer AĞYAR: Endüstri Mühendisi – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Yakup ELGÜN: İnşaat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Turan ÖNER: Makina Mühendisi – İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Recep DURGUN: İnşaat Mühendisi – İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Selçuk ÇAĞLAR: Bilgisayar Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Kenan ÇAĞLAR: Elektrik Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Devrim ÇAĞLAR: Elektronik Mühendisi – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Barış ÇAĞLAR: Elektronik Mühendisi – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Barış Çağlar: Elektronik Mühendisi – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Cemil ARICI: İnşaat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Tüncel ÖNDER: Ziraat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Cengiz KARGI: Makina Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Mehmet ERGÜN: Ziraat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Metin DURGUN: Çevre Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Selim GÜNGÖR: Makina Mühendisi – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Bilen GÖKTEN: İnşaat Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Sait YÜKSEL: Jeofizik Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Nurer YÜKSEL: Endüstri Mühendisi – İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Nihat ERDEM: Jeoloji Mühendisi – Kocaeli (Aşıkzülali Köyü)

Tuğba ÖNER: Gemi İnşaatı Mühendisi (Aşıkzülali Köyü)

Erdal AĞYAR: Elektronik Mühendisi – Kocaeli (Aşıkzülali Köyü)

Ümit AĞYAR: Elektrik Mühendisi – Kocaeli (Aşıkzülali Köyü)

Gökhan AĞYAR: Makina Mühendsi – Kocaeli (Aşıkzülali Köyü)

Kadir ERDEM: Elektronik Mühendisi – Kocaeli (Aşıkzülali Köyü)

Ümit BULCA: Gıda Mühendisi – İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Barış ARICI: Gıda Mühendisi – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Volkan KAYMAKÇI: Ziraat Mühendisi – İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Hikmet ULAŞ: Makina Mühendisi – Kocaeli (Aşıkzülali Köyü)

Ufuk ÖNDER: Elektrik Elektronik Mühendisi – İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Barış ÇAYLAR: Makina Mühendisi – İstanbul (Aşıkzülali Köyü)

Uğur ÇAYLAR: Makina Mühendisi – Ankara (Aşıkzülali Köyü)

Hüsamettin SANATÇI: Makine Mühendisi – Bursa (Baykent Köyü)

Kamil AYAR: Makine Mühendisi – Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

Fuat AKMEN: Fizik Mühendisi İstanbul (Binbaşıeminbey Köyü)

Köksal KOÇAKOĞLU: Makine Mühendisi – Hollanda (Binbaşıeminbey Köyü)

Atilla ERGÜN: Makine Mühendisi – Fransa (Binbaşıeminbey Köyü)

Serhat ERGÜN: İnşaat Mühendisi – Bodrum/MUĞLA (Binbaşıeminbey Köyü)

Yüksel YAŞAR: Makina Mühendisi – TCDD/Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Evsel ERKAN: Orman Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Enver ÖZDEMİR: Ziraat Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Şener ERDOĞAN: Makine Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Bülent ERGEZER: İnşaat Mühendisi – Ankara (Binbaşıeminbey Köyü)

Ahmet GÜNER: Jeoloji Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Cihan TEKOĞLU: Makine Mühendisi (Binbaşıeminbey Köyü)

Faruk DEMİRCİ: Mimar (Binbaşıeminbey Köyü)

Zeynep ERDOĞAN: Mimar (Binbaşıeminbey Köyü)

Yahya ÖNDER: Makine Mühendisi (Çakırkoç Köyü)

Orhan KAHVECİ: Harita Mühendisi – Ankara (Çakırkoç Köyü)

Selçuk ÖZYAY: İnşaat Mühendisi (Çambeli Köyü)

Nizamettin ÖZYAY: Orman Mühendisi (Çambeli Köyü)

Tibet ÖZYAY: İnşaat Mühendisi (Çambeli Köyü)

Ufuk AKYÜZ: Harita Mühendisi (Çamyazı Köyü)

Apdullah ÇAKMAK: Matematik Mühendisi – Bursa (Çayırçimen Köyü)

Salih ÇİMEN: Elektrik Mühendisi – İstanbul (Çayırçimen Köyü)

Köksal ATAMAN: Bilgisayar Mühendisi (Demirdöven Köyü)

Engin ATAMAN: Makine Mhendisi – Eskişehir (Demirdöven Köyü)

Nazım YALÇIN: İnşaat Mühendisi – Bursa (Demirdöven Köyü)

Yücel AYDIN: İnşaat Mühendisi (Erim Köyü)

Fevzi DÜLGER: Makine Mühendisi – Bursa/İnegöl (Gümüşkavak Köyü)

Kerem BİLİCAN: Elektrik Mühendisi – Kocaeli (Gümüşkavak Köyü)

Ercan EKİCİ: Tekstil Mühendisi – Bursa (Gümüşkavak Köyü)

Çelik DÜLGER: İnşaat Mühendisi – Ankara (Gümüşkavak Köyü)

Hakan EKİCİ: Ziraat Mühendisi – Eskişehir (Gümüşkavak Köyü)

Apdurrahman BAŞKENT: Gıda Mühendisi – Rahmetli Oldu (Gönülaçan Köyü)

Azem BAŞYAPICI: Ziraat Mühendisi (Gönülaçan Köyü)

Şenol ERDOĞAN: Yüksek Makine Mühendisi

Cengiz ÇİFTÇİ: İnşaat Mühendisi – İstanbul (Günlüce Köyü)

Enis AKYÜZ: Mimar (Günlüce Köyü)

Hüsamettin SAYILIR: İnşaat Mühendisi (Günlüce Köyü)

Zeki SAYILIR: İnşaat Mühendisi (Günlüce Köyü)

Mehmet DEMİRCİ: Yüksek Elektrik Mühendisi (İncedere Köyü)

Ali EKİCİ: Elektrik Mühendisi (İncedere Köyü)

Fatih Özgür BİLGİ: Yüksek Seramik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Evsel DEMİR: Makine Mühendisi – Ankara (Kalkankaya Köyü)

Rasim ÖZTÜRK: Fizik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Öztekin ÖZTÜRK: Bilgisayar Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

İsmail ÖZTÜRK: Elektrik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Özay ÖZTÜRK: Fizik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Fevzi DÜLGER: İnşaat Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Atilla ATAMAN: Elektrik Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Dursun GÜMÜŞ: Ziraat Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Erol Emre BİLGİ: İnşaat Mühendisi – Bursa (Kalkankaya Köyü)

Fatih GEMİCİ: Tekstil Mühendisi – Li & Fung Ltd.Şti./İstanbul (Kalkankaya Köyü)

Taner BİLGİ: Harita Mühendisi – Bursa İl Özel İdare Müdürlüğü (Kalkankaya Köyü)

Kamil BİLGİ: Ziraat Mühendisi (Kalkankaya Köyü)

Songül TOP: Peyzaj Mimarı – Ankara (Kayınlı Köyü)

Orhan AKTAN: Elektrik Mühendisi (Kır-Damala Köyü)

Öztürk AKTAN: İnşaat Mühendisi (Kır-Damala Köyü)

İsrail DEMİREL: Bilgisayar Mühendisi (Kır-Damala Köyü)

Ufuk GÜZEL: Elektrik – Elektronik Mühendisi (Kumlukoz Köyü)

Yavuz SÖNMEZ: Makine Mühendisi – Bursa Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü (Sarıdarı Köyü)

Ercan ALTUN: Yüksek İnşaat Mühendisi – Danimarka (Savaşır Köyü)

Refik GÜLER: Elektrik Mühendisi – Ankara (Savaşır Köyü)

Günnur KURT: Ziraat Mühendisi – Sivas/Divriği İlçe Tarım Müdürlüğü

Veysel ALÇİÇEK: Yüksek İnşaat Mühendisi – Kocaeli (Süngülü Köyü)

Kemal CAN: Makine Mühendisi (Süngülü Köyü)

Ahmet KORKMAZ: İnşaat Mühendisi (Süngülü Köyü)

Ozan YALÇIN: Elektronik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Sevil NİNCİHAN: Ziraat Mühendisi (Süngülü Köyü)

Coşkun GÜNDOĞDU: Elektrik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Soner ALÇİÇEK: İnşaat Mühendisi – Kocaeli (Süngülü Köyü)

Yıldırım ÇAKICI: Elektronik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Emre ASLAN: Bilgisayar Mühendisi (Süngülü Köyü)

İbrahim AYDIN: Çevre Mühendisi (Süngülü Köyü)

Öner AYDIN: Elektronik Mühendisi (Süngülü Köyü)

Erşat GÜZEL: Endüstri Mühendisi – Bursa (Süngülü Köyü)

Süleyman GÜZEL: Tekstil Mühendisi (Süngülü Köyü)

Nergiz GÜZEL: Orman Mühendisi (Süngülü Köyü)

Aşkın GÜZEL: Tekstil Mühendisi (Süngülü Köyü)

Erdal AKKAYA: Makine Mühendisi – Bursa/İnegöl (Süngülü Köyü)

Yudum KİRMAN: Endüstri Mühendisi (Süngülü Köyü)

Serkan GÜNER: Bilgisayar Mühendisi (Süngülü Köyü)

Dilek BİLGİLİ: Tekstil Mühendisi (Süngülü Köyü)

Bilgehan KİRMAN: Mimar (Süngülü Köyü)

Serkan LEVENTOĞLU: Elektrik Mühendisi – Kocaeli

Şinasi ÖZTÜRK: Yüksek İnşaat Mühendisi – Rahmetli Oldu (Taşkıran Köyü)

Özgür ÖZTÜRK: Yüksek İnşaat Mühendisi – Bursa/İnegöl (Taşkıran Köyü)

Çağdaş Murat ÖZTÜRK: Maden Mühendisi (Taşkıran Köyü)

Köksal ÖZTÜRK: İnşaat Mühendisi (Taşkıran Köyü)

Özhan ÖZTÜRK : Mimar – Bursa/İnegöl (Taşkıran Köyü)

Olgan KURŞUN: Makine Mühendisi – Ankara (Taşkıran Köyü)

Ekrem TOPÇU: İnşaat Mühendisi – Kars (Taşkıran Köyü)

Soner ALTUN: Ziraat Mühendisi – Aydın/Nazilli (Taşkıran Köyü)

Taner PARLAYAN: Makina Mühendisi – Belçika (Taşkıran Köyü)

Dr.Sancak ÖZDEMİR: Nükleer Enerji Mühendisi – Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (Türkgözü Köyü)

Nevin EKİNCİ: Mimar – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Taner ATALAY: Mimar – Moskova/Rusya (Türkgözü Köyü)

Erdal DÖNMEZ: Mimar – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Nazlı ÖNALAN ERGÜNEY: Elektronik Mühendisi – Kınay Mühendislik (Türkgözü Köyü)

Ali Erdem GÜLAÇAR: Harita Mühendisi – Kocaeli/Gölcük(Türkgözü Köyü)

Hakan AKKUŞ: Makine Mühendisi – Kocaeli (Türkgözü Köyü)

Yükseler GÖKTAŞ: İnşaat Mühendisi – Bursa (Türkgözü Köyü)

Türker ATALAY: Kimya Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Kurtuluş KARANFİL: İnşaat Mühendisi – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Volkan ÜZÜMCÜ: Makine Mühendisi – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Ayşe TURGUT: Harita Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Kübra TURGUT: Kimya Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Aydın MEYDAN: Endüstri Mühendisi (Türkgözü Köyü)

Alper MEYDAN: Ziraat Mühendisi – Bursa (Türkgözü Köyü)

Mustafa ÇİFTÇİ: Gıda Mühendisi – Kocaeli/Başiskele İlçe Tarım Müdürlüğü

Öznur BAYRAKTAROĞLU: Mimar (Yaylaaltı Köyü)

Şahset PEHLİVAN: Makine Mühendisi – Almanya (Yeniköy)

Zeki PEHLİVAN: Elektrik Mühendisi – İstanbul (Yeniköy)

Tufan KURBAN: İnşaat Mühendisi – Kütahya (Yeniköy)

Akif KURBAN: Endüstri Mühendisi – Bursa (Yeniköy)

Şerafettin UZUN: Makine Mühendisi – İstanbul (Yeniköy)

Nurettin UZUN: Makine Mühendisi – İstanbul (Yeniköy)

Hakan UZUN: Harita Mühendisi (Yeniköy)

Ferdi UZUN: Su Ürünleri Mühendisi (Yeniköy)

Ahmet UZUN: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Metin BALCI: Mühendis – Kocaeli/Gebze (Yeniköy)

Metin ELMA: Bilgisayar Mühendisi – Almanya (Yeniköy)

Ahmet ELMA: Endüstri Mühendisi – Bursa (Yeniköy)

İsmiazam YAZICI: Elektrik-Elektronik Mühendisi – Hollanda (Yeniköy)

Mesut YAZICI: Metalurji ve Malzeme Mühendisi (Yeniköy)

Yusuf TOPÇU: Çevre Mühendisi – Ankara (Yeniköy)

Adnan AYDEMİR: İletişim Mühendisi – Hollanda (Yeniköy)

Ali BALCI: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Hüsamettin BOY: Makine Mühendisi – Zonguldak/Kdz.Ereğli (Yeniköy)

Berkay BOY: Jeoloji Mühendisi – Kars (Yeniköy)

Özer ÇAKICI: Kimya Mühendisi – Bursa (Yeniköy)

Cemasettin DAĞ: İnşaat Mühendisi – İstanbul (Yeniköy)

İmdat TOPAL: Makine Mühendisi (Yeniköy)

Yüksel KOÇ: Ziraat Mühendisi – Almanya (Yeniköy)

Fikret KOÇ: Kimya Mühendisi – İstanbul (Yeniköy)

Abdullah ELMA: Makina Mühendisi – Bursa (Yeniköy)

Murat AYDEMİR: Mimar - Kars (Yeniköy)

Gürkan ÇELİK: Elektrik-Elektronik Mühendisi – Türk Telekom/Zonguldak

Murat ERDEM: Yüksek Maden Mühendisi – Eskişehir Forum Mad.Müş.Müh.Ltd.Şti.(Yolağzı Köyü)

Ayhan EREN: Bilgisayar Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Aslan ACAR: Maden Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Apdurrahman MERT: Makine Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Taylan Utku MERT: Elektronik ve Haberleşme Mühendisi (Yolağzı Köyü)

Metehan EREN: Jeofizik Mühendisi – İstanbul (Yolağzı Köyü)

Fezair ÖZEL: Elektrik Mühendisi – İstanbul (Yolağzı Köyü)

Cihan EREN: Mimar (Yolağzı Köyü)

*****************************

MALİ MÜŞAVİR HEMŞEHRİLERİMİZ

İhsan ERTÜRK: Yeminli S.M.Mali Müşavir – Ankara (Posof-Merkez)

Ali ERGÜN: Yeminli S.M.Mali Müşavir – Ankara (Posof-Merkez)

Yaşar ERDEM: S.M.Mali Müşavir – Rahmetli Oldu (Posof-Merkez)

Hüsnü GÜNGÖR: S.M.Mali Müşavir – Muğla/Dalaman (Al Köyü)

Hanifi MERT: Yeminli S.M.Mali Müşavir – Rahmetli oldu (Al Köyü)

Serkan ATEŞ: S.M.Mali Müşavir (Al Köyü)

Turgut MERT: S.M.Mali Müşavir – Avcılar/İstanbul (Al Köyü)

Taylan DAĞA: S.M.Mali Müşavir – İzmir (Balgöze Köyü)

Reşat DOĞRUYOL: S.M.Mali Müşavir – İstanbul/Bahçelievler (Baykent Köyü)

Sinan KOÇER: S.M.Mali Müşavir – Bursa/İnegöl (Binbaşıeminbey Köyü)

Songül ÖNER: S.M.Mali Müşavir – Posof (Çakırkoç Köyü)

Fikret AKYÜZ: S.M.Mali Müşavir – İzmir/Torbalı (Doğrular Köyü)

Ayhan YENER: S.M.Mali Müşavir – Bursa (Kaleönü Köyü)

Hamit AKBULUT: S.M.Mali Müşavir – Körfez/Kocaeli

İlhan ALKILIÇ: Yeminli S.M.Mali Müşavir – Ankara (Kol Köyü)

Ömer ERGÜN: S.M.Mali Müşavir – Antalya/Kemer (Kol Köyü)

Eftal ÇAĞLAYAN: S.M.Mali Müşavir – Ankara (Özbaşı Köyü)

Önder YILMAZ: S.M.Mali Müşavir – Esenyurt/İstanbul

Metin ÇELİK: S.M.Mali Müşavir – İstanbul (Söğütlükaya Köyü)

Adnan KAYNAR: S.M.Mali Müşavir – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Erdinç GÜLER : S.M.Mali Müşavir – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Arzu BAYRAKTAROĞLU: S.M.Mali Müşavir – İzmir (Yaylaaltı Köyü)

Atanur IŞIK: S.M.Mali Müşavir – Zonguldak/Kdz.Ereğli (Yeniköy)

Yaşar BALCI: S.M.Mali Müşavir – Zonguldak/Kdz.Ereğli (Yeniköy)

*****************************

MÜFETTİŞ – DENETMEN – UZMAN HEMŞEHRİLERİMİZ


Alper ÜSTÜN: Ardahan SGK Denetmeni (Doğrular)

Talip BULUT: Maliye Müfettişi (Posof-Merkez)

İsa TURGUT: Maliye Müfettişi – İstanbul (Sarıdarı Köyü)

Ergün ÖZCAN: Ankara TT.Kop.Merkez Birliği Müfettişi (Asmakonak Köyü)

Yılmaz ERGEZER: Maliye Müfettişi – Emekli/Samsun (Binbaşıeminbey Köyü)

Kemal AKÇAY: Maliye Müfettişi (Baykent Köyü)

Nihat BAŞKENT: PTT Baş Müfettişi (Doğrular Köyü)

Erol ÇAĞLAYAN: Maliye Müfettişi (Süngülü Köyü)

Engin PARLAK: Maliye Müfettişi (Erim Köyü)

Murat TOPÇU: Maliye Vergi Denetmeni – Ankara (Taşkıran Köyü)

Atilla TAŞKIRAN: Maliye Vergi Denetmeni/Emekli – İstanbul (Posof-Merkez)

Mevlüt GÜNGÖR: Maliye Vergi Denetmeni – Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı (Gürarmut Köyü)

Bilgivar ERGÜN: Maliye Gelir Uzmanı – Bursa (Özbaşı Köyü)

Mustafa EKİNCİ: Maliye Gelir Uzmanı – Bursa/Nilüfer (Türkgözü Köyü)

Hülya MERT: Maliye Gelir Uzmanı (Al Köyü)

Esen MERT: Maliye Gelir Uzman Yardımcısı (Al Köyü)

Candan MERT: Vergi Uzmanı – İstanbul/Beylikdüzü Vergi Dairesi (Al Köyü)

*****************************

DİĞER MESLEK GRUPLARINDAN HEMŞEHRİLERİMİZ

Uğur DEMİRCİ: Ekonomist – Prada Bosphorus Deri Mamülleri Ltd.Şti./İstanbul (Posof-Merkez)

Tahsin AKPINAR: Ekonomist – Şirket Danışmanı/Fransa-Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Yaşar OKUMUŞ: Ekonomist – Almanya (Yeniköy)

Ayhan OKUMUŞ: Ekonomist – Almanya (Yeniköy)

Öztürk AYDEMİR: Ekonomist – Hollanda (Yeniköy)

Erkan CANBAY: Ekonomist – Almanya (Yeniköy)

Öztürk KALEM: Ekonomist – Almanya (Yeniköy)

Minadiye Meryem TOP: Ekonomist – Belçika (Çambeli Köyü)

Melahat TOP: Ekonomist – Belçika (Çambeli Köyü)

Bilgivar ERGÜN: Maliye Gelir Uzmanı – Bursa (Özbaşı Köyü)

Özlem ERGÜN: Uludağ Üniversitesi B.İ.M Bilgisayar Programcısı (Özbaşı Köyü)

Gülsen ÖNAL AVVURAN: Biyolog – İstanbu (Al Köyü)

Selda ÖZCAN BAYRAKTAR: Arkeolog (Posof-Merkez)

Zekeriya KAYA: Arkeolog (Posof-Merkez)

Taner DEMİREL: Arkeolog (Günlüce Köyü)

Zöhre SAYGILI EĞERCİOĞLU: Saymanlık Müdür Yardımcısı/Emekli – İzmir (Posof-Merkez)

İsmet ÇOLAK: Mal Müdürü/Emekli – Ankara (Posof-Merkez)

Necdet ÖZER: Mal Müdürü/Emekli – Bursa (Binbaşıeminbey Köyü)

İsmail AYDIN: Mal Müdürü (Çambeli Köyü)

Erdal ERGÜN: Mal Müdürü (Doğrular Köyü)

Şerafettin CENGİZ: Mal Müdürü (Erim Köyü)

Bahattin ÖZCAN: Gümrük Muhafaza Müdürü (Doğrular Köyü)

Ünak KAPLAN: Tekel Müdürü – Ankara (Posof-Merkez)

Salih KÖSE: Tekel Müdürü/Emekli- Ankara (Posof-Merkez)

Dinçer SUBAŞI: Tekel Müdürü/Emekli – Posof (Posof-Merkez)

Orhan SOYAK: Tekel Müdürü (Doğrular Köyü)

Tacil TURGUT: Tekel Müdürü (Türkgözü Köyü)

Turan SANCAK: Maliye Vergi Müdürü (Erim Köyü)

Yavuz ZEYREK: İş ve İşçi Bulma Kurumu Emekli Şube Müdürü (Yolağzı Köyü)

Yakup ZEYREK: Biyolog – TC.Çevre Bakanlığı (Yolağzı Köyü)

Oktay DEMİRCİ: Vergi Dairesi Müdürü – Bursa/Emekli (Binbaşıeminbey Köyü)

Recep MERT: Turizm Uzmanı – Bursa İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü (Al Köyü)

Ercan ÖNDER: Turizm Uzmanı – İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü (Kayınlı Köyü)

Necdet MERT: Muhasebeci – Bursa İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü (Al Köyü)

Ertekin KILIÇ: Sosyal Hizmet Uzmanı – Ankara Akademi Zihin Eng.Eğt.ve Reh.Mrk.(Gönülaçan Köyü)

Halit SAYDAM: Nüfus Müdürü (Posof-Merkez)

Kazım YILDIZ: Nüfus Müdürü (Yolağzı Köyü)

Mehmet MERT: Nüfus Müdürü (Arılı Köyü)

Adnan BAŞYAPICI: Nüfus Müdürü (Gönülaçan Köyü)

Merdin ÇİFTÇİ: Nüfus Müdürü – Emekli/Bursa (Al Köyü)

Salih KAYNAR: Nüfus Müdürü – Rahmetli Oldu (Türkgözü Köyü)

Alaattin TOHUMCU: Özel İdare Müdürü (Kol Köyü)

Mehmet ÇELİK: Özel İdare Müdürü (Baykent Köyü)

Yusuf ESEN: Tekel Müdürü (Baykent Köyü)

Feyyaz ÖZTÜRK: PTT Müdürü (Baykent Köyü)

Sürmeli AYDIN: PTT Müdürü (Derindere Köyü)

Cemil OCAK: PTT Müdürü (Kumlukoz Köyü)

Necdet DEMİREL: PTT Müdürü (Kır-Damala Köyü)

Fatma TAŞDEMİR: Kirminiolog/Suç Bilimcisi – Belçika (Asmakonak Köyü)

Zülali ÇINAR: Tapu Kadastro Müdürü (Günlüce Köyü)

Şükran ÇAĞLAYAN: BTC Şti. Bölgesel Kalkınma Girişimi Koordinatörü (Süngülü Köyü)

Tekin ÇİMEN: Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Bilgisayar İşletmeni (Çayırçimen Köyü)

Ensar DEMİREL: İstanbul – Şile Milli Eğitim Müdürlüğü Şefi

Mustafa ELMA: Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğü Şefi (Yeniköy)

Faruk BİLGİLİ: İnegöl Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü V.H.K.İ. (Gönülaçan Köyü)

Kamil BİLGİLİ: Çıldır Kaymakamlığı V.H.K.İ. (Gönülaçan Köyü)

Mevlüt MERT: Bursa Karayolları Müdürlüğü Şefi (Al Köyü)

Suat ÖZTÜRK: Biyolog (Taşkıran Köyü)

Nuray GÜNGÖR: Kocaeli İl Müftülüğü Vaizesi (Al Köyü)

Gülay GÜNGÖR: Sakarya İl Müftülüğü Vaizesi (Al Köyü)

Faruk Sırrı GÜNGÖR: Satış Pazarlama Müdürü – Kocaeli (Al Köyü)

Arzu ÖZEL: KalDer Bursa Pazarlama ve İletişim Sorumlusu (Asmakonak Köyü)

Kemal ORHAN: Gümrük Muhafaza Müdürü - Ordu (Türkgözü Köyü)

Tamer OĞUZ: Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Uzmanı (Türkgözü Köyü)

Ayşe EKİNCİ: Uluslararası Danışman – İstanbul (Türkgözü Köyü)

Murat ATICI: Ziraat Teknikeri – Bursa Tarım İl Müdürlüğü (Türkgözü Köyü)

Ali EKİNCİ: Şehir Plancısı – Kars İl Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü (Türkgözü Köyü)

Mehmet ÇELİK: Maden Teknikeri – Zonguldak/Kilimli (Özbaşı Köyü)

Şenol ELKILIÇ: Çevre Sağlık Teknisyen – İnegöl Sağlık Grup Başkanlığı (Asmakonak Köyü)

Ersin KARAPINAR: Arkeolog – Erzurum Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü (İncedere Köyü)

*****************************

İŞ ADAMI OLAN HEMŞEHRİLERİMİZ

Recep Ali TOPÇU: Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı (Taşkıran Köyü)

Dr.Ercan TOPÇU: Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı -İstanbul (Taşkıran Köyü)

Demir Ali POLAT: Polat Makine Yedek Parça Sanayi Tic.Ltd.Şti. – Ankara (Taşkıran Köyü)

Refik GÜLER: RG İnşaat Enerji – RB Mühendislik Ltd.Şti. – Ankara (Savaşır Köyü)

Av.Metin ÖZER: Sınav Dergisi Dershaneleri Yönetim Kuulu Başkanı (Asmakonak Köyü)

Orhan ÖZER: Sınav Dergisi Dershaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı (Asmakonak Köyü)

Efsel DEMİR: POSOF Mobilya Dekorasyon Müh.Müm.İnş.Taah.San.Tic.Ltd.Şti. – Ankara (Kalkankaya Köyü)

Nevrettin GÜLER: POSOF Ticaret İnş.ve Gıda San.Ltd.Şti. Yönetim Kuurlu Başkanı – Kars

Fikret YILMAZ: Uzmanlar Otomotiv Ltd.Şti. – Ankara (Gönülaçan Köyü)

Yücel AYDIN: POSOF İnşaat Taah.Tic.San.Ltd.Şti. – Ankara (Erim Köyü)

Erdal OCAK: OCAK İnşaat Taah.Tic.San.Ltd.Şti. – Bursa (Kumlukoz Köyü)

Arif DEMİRCİ: AL-AR İnşaat Taah.Tic.San.Ltd.Şti. – Bursa (Özbaşı Köyü)

Hüsamettin SANATÇI: Baykent İnşaat Ltd.Şti. – Bursa (Baykent Köyü)

Atanur DİNÇ: NURDİNÇ Gıda-Tekstil-İnşaat ve Nakliyat San.Tic.Litd.Şti. – Bursa (Aşıkzülali Köyü)

Fahrettin KARA: Karalar İnşaat Ltd.Şti. – Bursa/İnegöl (Söğütlükaya Köyü)

Erkan YILDIRIM: Bursa AS Yapı Yönetim Kurulu Başkanı – Bursa (Uğurca Köyü)

Güven CESUR: Moyap Kaçuk Tutkal ve Bant Firması – Bursa/İnegöl (Kurşunçavuş Köyü)

Atilla ERGÜN: Ergün Mecanigue Generale Fabrikası – Fransa/L’Aigle (Binbaşıeminbey Köyü)

Aliyar FURUNCU: Furuncu Metal Aliminyum Fabrikası – Fransa/L’Aigle (Süngülü Köyü)

Nuri AKPINAR: ARA İnşaat Şirketi – Fransa/Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Sıddık AKTAŞ: Aktaş Oto Galeri – Belçika/Sint-Niklaas (İncedere Köyü)

Selahattin KURŞUN: Kurşun İnşaat Şirketi – Fransa/Bordeaux (Sarıdarı Köyü)

Özkan ÖZTÜRK: Fantaisie Şirketi – Fransa (Kalkankaya Köyü)

Ufuk AKKAYA: Akkaya Entreprise – Fransa/Bordeaux (Süngülü Köyü)

Orhan ÖZTÜRK: Öztürk Ticaret – Ulus/Ankara (Çakırkoç Köyü)

Yaşar ERASLAN: Karaca Ardahan Otobüs Firması (Balgöze Köyü)

*****************************

ÜLKE GENELİNDEKİ MAHALLE-KÖY MUHTARLARIMIZ

Muhittin ERGÜN: İzmir – Selçuk Çamlık Köyü Muhtarı (Posof-Merkez)

Faruk ÜLKER: Bursa – Yıldırım Piremir Mahallesi Muhtarı (Kopuzlu Köyü)

Harun YILDIZ: Bursa – İnegöl Burhaniye Mahallesi Muhtarı (Taşkıran Köyü)

Osman OKUMUŞ: Çanakkale – Yenice Gündoğdu Köyü Muhtarı (Taşkıran Köyü)

Recep SAZİL: Erzurum – Horosan Aşağıbademözü Köyü Muhtarı (Al Köyü)

Hikmet ORAK: Ardahan – Akyaka Köyü Muhtarı (Çamyazı Köyü)

Nurettin DEDE: Ardahan – Derindere Köyü Muhtarı (Türkgözü Köyü)

Ayhan ÇELİK: Ardahan – Sugöze Köyü Muhtarı (Söğütlükaya Köyü)

Adnan DÜNDAR: Ardahan – Tepeler Köyü Muhtarı (Al Köyü)

*****************************

TARİHTEKİ ÖNEMLİ SİMALARIMIZ

Alb.Fahri ATABAŞ: Kars Milli Şura Hükümeti Parlamento Katibi (Süngülü Köyü)

Mehmed Sakıb Efendi: Osmanlı Sarayı Başhekimi – Tıbhane Müderrisi (Posof-Merkez)

Molla Mehmet GÜRSOY: Osmanlı Dönemi Bursa Kadısı (Süngülü Köyü)

İbrahim YÜKSEL: Müderris – Eski Posof Müftüsü (Posof-Merkez)

Molla Altun Hoca: Gürcü Harbinde Milis Başı (Kalkankaya Köyü)

Aşık Üzeyir (AYDIN): Padişah III.Selim’in Divan Şairi (Aşıküzeyir Köyü)

Aşık Zülali (KÖKTEN): Badeli Aşık (Aşıkzülali Köyü)

Celal TUNUS: M.Kemal ATATÜRK’ün En Yakın Koruması (Aşıküzeyir Köyü)

Aşık Müdami (ATAMAN): Badeli Aşık (Demirdöven Köyü)

Aşık İnani (DÜLGER): Badeli Aşık (Gümüşkavak Köyü)

Recep Efendi (AKDEMİR): Müderris – Eski Ardahan İl Müftüsü (Al Köyü)

Ahmet BAŞKENT: Eski Bursa Müftüsü (Gönülaçan Köyü)

Osman ÖNDER: Osmanlı Ordusunda Yüzbaşı (Kol Köyü)

-------------------- B İ T T İ ------------ YÖNETİM KURULU - 27.12.2012-----

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.