Haberler
Sayfa Görüntüleme Sayısı:
127169

EĞİTİM BURSU BİLGİLENDİRME 2022-2023

Değerli hemşerilerim, sevgili öğrenci kardeşlerim, Öncelikle 2022-23 Eğitim ve Öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz. 

Bizde İstanbul Posoflular Derneği olarak üyelerimiz, yurt içi ve yurt dışındaki hemşerilerimiz, dost ve arkadaşlarımızın katkıları ile son 10 yılda üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi Posoflu 1500 ün üzerinde öğrenci kardeşlerimize karşılıksız Eğitim Bursu verdik. Bu yılda vermeye devam edeceğiz inşallah. Bu yıl üniversiteyi kazanan veya üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi Posof'lu öğrenci kardeşlerimiz 15 Ekime 2022 tarihine kadar www.posofdernegi.com adresinden temin edeceğiniz burs evrağı İle veya şahsen derneğimize İnternet adresinde istenen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.

Başvuru evrakları; Burs başvuru formu, Nüfus cüzdan sureti ve öğrenci belgesi ile birlikte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Burslarda öncelik dernek üyelerinin çocukları ve Posof'ta ikamet edip üniversiteyi kazanan öğrenciler olacaktır. Toplanacak yardım doğrultusunda burs verilecek öğrenci sayısı ve verilecek burs miktarı belirlenecektir. "En büyük yatırım insana olan yatırımdır" Bizde sizleri bu yatırıma katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Gelin çorbada sizin de tuzunuz bulunsun. Az çok demeden katkıda bulunun bu bu mutluluğu yaşayın ve yaşatın. Bu güne kadar katkıda bulunan yurt içi ve yurt dışındaki tüm hemşerilerimize, vakıf yöneticilerimize, iş adamı arkadaşlarımıza ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz, Yüce Mevlam hepinizden razı olsun. Bu yılda katkılarınızı bekliyoruz. Selam ve saygılarımla... Aydın KARADAĞ / İSTANBUL POSOFLULAR DERNEK BAŞKANI

MÜRACAAT ŞEKLİ, SÜRESİ ve KİMLER MÜRACAAT EDECEKTİR;

- Son Müracaat tarihi 15.ekim.2022 tarihidir. -Dernek üyelerimiz, - Posof'ta ikamet edenler, bu şartları taşıyan öğrencilerimizin müracaatları kabul edilecektir. Yukarıda yazanların dışında müracaatlar kabul edilmeyecektir.

- Burs başvuru formu bilgisayarda doldurulacak, çıktı alınıp imzalanacak. - Öğrenci belgesi - Kimlik fotokopisi Bu 3-evrak scanner ile taranıp bize e.mail yoluyla This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderilecektir.

Evrakı eksik olan müracaatlar dikkate alınmayacaktır. Burs başvuru formu www.posofdernegi.com /ANASAYFA.da yer almaktadır.

Dernek e.mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Danışma / Bilgilendirme:

Başkan: Aydın KARADAĞ

Başkan Yard. ve Öğrenci İşleri: Salih DOĞRUYOL

Burs almaya hak kazanan öğrencilerin isim listesi daha sonra WEB sitemizden yayınlanacaktır. Siz üyelerimiz tarafından yapılacak yardım miktarı toplamına göre EĞİTİM BURSU verilecek öğrenci sayısı belirlenecektir.

Tüm üyelerimize ve öğrencilerimize saygıyla duyurulur. - 12.09.2022.Pazartesi İSTANBUL POSOFLULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU adına, Başkan Aydın KARADAĞ

--------------- B İ T T İ ------------------- DOĞRUYOL Salih ------------- yayınlanma.12.09.2022-------------------

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.